Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
Komunikat PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Uprzejmie informuję, iż w dniu dzisiejszym nie udało się uruchomić kotłowni. W związku z tym jutro tj. 13 listopada 2019r. nie odbędą się zajęcia. Odpracowanie zajęć ze środy  nastąpi w kolejną sobotę tj. 23 listopada 2019r.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

 

Z poważaniem

Olga Michalak

Dyrektor ZS-P w Lipiu

 
Komunikat PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

 

informuję, że za zgodą organu prowadzącego, odwołuję w dniu 12 listopada 2019r. (wtorek) zajęcia lekcyjne. Powodem odwołania zajęć jest brak możliwości zapewnienia ogrzewania we wszystkich pomieszczeniach szkolno – przedszkolnych. Ponadto informuję, że we wtorek w godzinach popołudniowych zostanie uruchomiona kotłownia.

Ważne: Zajęcia z wtorku będą odpracowane w najbliższą sobotę tj. 16 listopada 2019r.

 

Z poważaniem Olga Michalak

Dyrektor ZS-P w Lipiu

 

 
Powiatowe Mistrzostwa SZS w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 listopada 2019 20:05

W dniu 30 października 2019 roku drużyna dziewcząt z klas VII i VIII z naszej szkoły zajęła piąte miejsce w XX Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej, które odbyły się w Miedźnie. Na Mistrzostwach Powiatu Lipie reprezentowało gminy Lipie, Opatów i Krzepice. W imprezie brało udział 80 zawodniczek    z 7 szkół wyłonionych w eliminacjach Międzygminnych, które odbyły się również w naszej szkole 10 października 2019 roku, w których drużyna z Lipia zajęła pierwsze miejsce. Dziewczęta rywalizowały w 2 grupach, systemem każdy z każdym. I grupa: Lipie, Miedźno, Kłobuck nr 3, Borowe, II grupa: Bór Zajaciński, Panki, Zawady. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Nikola Woźniak (bramkarka), Ladra Maria, Dyngus Julia, Adamska Zuzanna, Kiepura Julia, Droś Roksana, Leszczyna Oliwia, Głowa Anna, Owczarek Emilia, Zając Aleksandra, Płuciennik Agata.

Więcej…
 
Powiatowe Mistrzostwa SZS w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 listopada 2019 20:02

            W dniu 22 października 2019 roku nasza szkoła uczestniczyła w Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Nożnej dziewcząt klas IV-VI Szkół Podstawowych w Miedźnie reprezentując gminy Lipie, Opatów i Krzepice. W imprezie brało udział 75 zawodników z 7 szkół wyłonionych w eliminacjach międzygminnych, które odbyły się w ZS-P w Lipiu 17 października 2019 roku. Dziewczęta rywalizowały w 2 grupach systemem każdy z każdym. Były to: I grupa Lipie, Lindów, Miedźno, Ostrowy, II grupa: Bór Zapilski, Zajączki, Przystajń. Po rozgrywkach w grupach dwie najlepsze drużyny z grupy awansowały do ćwierćfinału a następnie do półfinału i finału. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas VI i V: Matyszczak Julia (bramkarka), Dądela Oliwia, Hyra Julia, Irach Natalia, Kotala Zuzanna, Łacny Sylwia, Ladra Judyta, Zając Zofia, Janeczek Oliwia, Drab Maria i Warzycha Weronika. Nasze dziewczęta wspaniale grały, z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Zajęły trzecie miejsce w Powiecie pokonując Ostrowy, Lindów i Miedźno. Mistrzostwa odbyły się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji opartej na zasadach fair play. Dziękujemy Wam za ten sukces.

Agnieszka Karkos

 
Wyjazd studyjny uczniów ZSP w Lipiu na Ukrainę PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 listopada 2019 20:55

W dniach od 2 do 4 października br. troje uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielem historii brało udział w wyjeździe studyjnym na Ukrainę. Motywem przewodnim wycieczki edukacyjnej było uczczenie 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Organizatorem wizyty było Starostwo Powiatowe w Kłobucku, które zaprosiło do udziału delegacje samorządów, uczniów, nauczycieli szkół średnich i podstawowych z terenu naszego powiatu. Najważniejszymi punktami podróży były miasta Lwów, Równe i Ostróg. Wybór tych miejsc nie był przypadkowy. Wiązał się z bohaterami wydarzeń września 39 roku w naszej okolicy – Wołyńską Brygadą Kawalerii, a szczególnie 19 Pułkiem Ułanów Wołyńskich im generała Edmunda Różyckiego. Miasto Równe na Wołyniu było przed II wojną światową miejscem stacjonowania Wołyńskiej Brygady Kawalerii, a nieodległy Ostróg to miejsce szkolenia i zakwaterowania żołnierzy 19 Pułku Ułanów Wołyńskich. Odwiedzenie tych miejsc i spotkania z mieszkającymi tam Polakami były dla młodzieży nie tylko niezwykle ciekawą lekcją historii, ale także nauką współczesnego świata i relacji między sąsiednimi narodami.

Więcej…
 
mLegitymacja PDF Drukuj Email
środa, 30 października 2019 13:18

mLegitymacja 2mLegitymacja już dostępna

w Szkole Podstawowej

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu

 


mLegitymacja to legitymacja szkolna w telefonie będąca częścią aplikacji mObywatel przygotowana przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
wtorek, 29 października 2019 09:27

Bezpłatny przegląd stomatologiczny

dla dzieci w ZS-P w Lipiu

 Szanowni Rodzice!

W dniu 12.11.2019r. o godz. 8.30 mamy do zaproponowania Państwu bezpłatny przegląd stomatologiczny dla dzieci w wieku szkolno – przedszkolnym w ramach akcji NFZu. Polega on na zdiagnozowaniu ubytków próchnicowych jak i wad zgryzu u dzieci. Rodzice otrzymają informację w postaci pisemnej o stanie uzębienia swojego dziecka. Badania przeprowadzi lekarz wraz z asystą. Dzieci za odwagę będą nagradzane dyplomami. Badanie odbywać się będzie w mobilnym gabinecie stomatologicznym pod nazwą Dentobus.

Zgody na badania uczniowie otrzymają od wychowawców.

 

Z poważaniem

Olga Michalak

Dyrektor ZS-P w Lipiu


 

 

 


Strona 5 z 136
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości