Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
Gminny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego PDF Drukuj Email
wtorek, 12 grudnia 2017 21:46

ts1Dnia 4 grudnia 2017 roku w ZS-P w Parzymiechach odbył się Gminny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. W imprezie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z Parzymiech, Lipia, Rębielic Szlacheckich i Lindowa. Zawodnicy rywalizowali ze sobą zgodnie z zasadami sportowej rywalizacji opartej na zasadach fair play w różnych kategoriach wiekowych. Najliczniejszą okazała się kategoria młodzicy. Naszą szkołę reprezentowała grupa 30 zawodników z klas III -VII szkoły podstawowej i II, III klas gimnazjalnych. Zawody należy zaliczyć do udanych, gdyż w każdej kategorii wiekowej zdobyliśmy punktowane miejsca.

Więcej…
 
Spektakle profilaktyczno – edukacyjne w ramach Rządowego Programu „Bezpieczna+” PDF Drukuj Email
piątek, 08 grudnia 2017 00:00

bezpieczna-plus logo

29 listopada 2017 roku uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu wraz z opiekunami udali się do Gminnego Osrodka Kultury w Lipiu na spektakle edukacyjno – profilaktyczne w ramach realizacji Rządowego Programu „Bezpieczna+”. Aktorzy z Teatru Wiśniowego zaprezentowali trzy spektakle odpowiednio dla grup wiekowych.

 

Więcej…
 
Listopadowe zabawy dla najmłodszych PDF Drukuj Email
piątek, 01 grudnia 2017 22:39

dzieci1Listopadowe dni przyniosły uczniom klas I – III wiele niespodzianek, jedną z nich były obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Najmilsza zabawka i niezastąpiony przyjaciel – Miś, swoje święto obchodzi 25 listopada, jednak maluchy świętowały 27 listopada. W czasie spotkania z ogromnym pluszowym Misiem dzieci poznały historię tego miłego święto, śpiewały wesołe piosenki, recytowały wiersze i uczestniczyły we wspólnych pląsach.

Więcej…
 
Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego PDF Drukuj Email
czwartek, 16 listopada 2017 18:25

logo-cyfrowobezpiecznipl(2)W naszej szkole 15 listopada 2017r. odbył się Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego, realizowany w ramach projektu „Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”. Podjęte zadania miały na celu promowanie bezpiecznych postaw w sieci oraz poprawę kompetencji pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców w zakresie korzystania z cyberprzestrzeni. Projekt stanowi ważny element rządowego programu Bezpieczna+, realizowanego przez szkołę już od początku roku szkolnego.

Więcej…
 
Wycieczka do Tarnowskich Gór PDF Drukuj Email
czwartek, 16 listopada 2017 18:24

szlak zabytkow10 listopada 2017r. uczniowie klas IV – VII wybrali się na wycieczkę do Tarnowskich Gór, gdzie zwiedzili jedyną w Polsce podziemną trasę turystyczną w dawnej kopalni kruszców srebronośnych, założonej w dolomitach i wapieniach. Kopalnia rud ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi w Tarnowskich Górach znajduje się na Szlaku Zabytków Techniki woj. śląskiego i w lipcu 2017r. została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Więcej…
 
V Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości PDF Drukuj Email
czwartek, 16 listopada 2017 17:57

W dniach 7 i 8 listopada 2017 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lipiu odbył się V Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorami zawodów był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu i działający przy Szkole Podstawowej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Maratończyk”.

Więcej…
 
Marzycielska poczta PDF Drukuj Email
czwartek, 16 listopada 2017 17:52

marzycielska-poczta-logo-prostokat-biale-tlo-jpgNa początku listopada uczniowie z klasy IVa szkoły podstawowej oraz II b gimnazjum przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji ,,Marzycielska Poczta”. Idea akcji narodziła się pod koniec 2009 roku. Co jakiś czas na stronie internetowej zamieszczane są sylwetki chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki z życzeniami. W profilach dzieci znajdują się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać. Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy i satysfakcji.

Więcej…
 


Strona 7 z 111
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości