Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
Dzień Kredki PDF Drukuj Email
środa, 27 listopada 2019 18:33

kredki22 listopada obchodziliśmy w szkolnej bibliotece Dzień Kredki. Święto to jest w szczególny sposób związane z dziećmi. Swoje pierwsze prace plastyczne najmłodsi wykonują właśnie przy użyciu kolorowych kredek. Dlatego też w tym szczególnym dniu kredka znajdowała się w centrum naszych działań.

Więcej…
 
Ogłoszenie Drukuj Email
środa, 27 listopada 2019 15:50

Informacja Wójta gminy Lipie do rodziców uczniów z obwodu Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Rębielicach Szlacheckich

Plan dowozu i odwozu uczniów Szkoły Podstawowej w Rębielicach Szlacheckich

 
Światowy Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email

23 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły kolejny raz włączyli się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Najmilsza zabawka i niezastąpiony przyjaciel – Miś, swoje święto obchodzi 25 listopada. W trakcie wspólnej zabawy maluchy poznały historię tego miłego święta, wykonały przepiękne maskotki z ręcznika, opowiadały przygody filmowych miśków i opisywały swojego ulubieńca. Największą niespodzianką dla najmłodszych uczniów okazały się wspólne tańce z ogromnym Pluszakiem.

Więcej…
 
Wycieczka do Osikowej Doliny PDF Drukuj Email

22 listopada uczniowie klas I-III uczestniczyli w wycieczce do Osikowej Doliny. Maluchy wzięły udział w niezwykle ciekawych warsztatach, które pokazywały, jak można wykorzystać całkowicie naturalny, delikatny surowiec z osikowego drewna. Dzieci w tym wyjątkowym miejscu poznały historię sztuki wyplatania z osikowych pasków oraz zapoznały się z tą mało znaną techniką rękodzielniczą. Przedstawiona prezentacja przybliżyła uczestnikom wyjazdu technikę, popularną na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej od XIX wieku, a warsztaty pozwoliły na samodzielne wykonanie osikowych wyrobów.

Więcej…
 
VII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości PDF Drukuj Email

W dniach 20 i 21 listopada 2019 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lipiu zorganizowano po raz kolejny Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości - 101 rocznicy. Organizatorami turnieju był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu i działający przy Szkole Podstawowej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Maratończyk.
Celem zawodów była popularyzacja postaci patrona Szkoły Podstawowej w Lipiu Marszałka J. Piłsudskiego, upamiętnienie 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, popularyzacja dyscypliny sportowej, jaką jest tenis stołowy, promowanie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży poprzez współzawodnictwo sportowe, wyłonienie najlepszego zawodnika i zawodniczki w kilku kategoriach wiekowych, przeciwdziałanie agresji i patologiom społecznym.

Więcej…
 
,,Dzień Pluszowego Misia’’ – akcja charytatywna fundacji mam marzenie PDF Drukuj Email

MINIATURA NA STRONIEOd sześciu lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy dołączyła do tej akcji.
Okazją do jej przeprowadzenia jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…
 
Święty Mikołaj na Kresach 2019 PDF Drukuj Email

MINIATURKA OBOK TEKSTUW piątek 15 listopada w naszej szkole zakończyła się akcja charytatywna „Święty Mikołaj na Kresach” koordynowana przez Szkolne Koło Wolontariatu.

Organizatorami tej szlachetnej inicjatywy jest Towarzystwo Patriotyczne „Kresy” w Częstochowie. Projekt objęty jest patronatem honorowym Śląskiego Kuratora Oświaty – Pani Urszuli Bauer.

Więcej…
 


Strona 7 z 141
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości