Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 22:51

Linia ozdobna (1)

12 kwietnia 2018r. (czwartek) o godz. 17.00

odbędą się klasowe spotkania z rodzicami.

Serdeczne zapraszamy!

Linia ozdobna (1)

Przydział sal na zebranie z rodzicami

Klasa

Wychowawca

Numer sali

szkoła podstawowa

I

mgr Alicja Podgórska

50

II

mgr Jolanta Grzyb

49

III a

mgr Dorota Knop

48

III b

mgr Aneta Pawłowska

47

IV a

mgr Renata Walaszczyk-Kałuża

17

IV b

mgr Urszula Szala

20

V

mgr Aleksandra Dudzińska

19

VI

mgr Jolanta Cyprych

29

VII

mgr Izabella Pęcherz

28

dotychczasowe gimnazja

II a

mgr Agata Majdzik

41

II b

mgr Monika Mach

36

III a

mgr Aleksandra Pawełoszek

30

III b

mgr Jadwiga Tronina

27 
Wyjazd na mecz siatkówki AZS CZĘSTOCHOWA- KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 22:50

W dniu 27 marca 2018 roku w pięknej Hali Sportowej w Częstochowie na ulicy Żużlowej, pełnej sympatyków piłki siatkowej, uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipiu uczestniczyli jako kibice w meczu siatkarskim pomiędzy drużynami AZS Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Celem naszego wyjazdu była popularyzacja piłki siatkowej w naszej szkole, doskonalenie postawy kibica, doskonalenie umiejętności gry w piłkę siatkową Była to sportowa impreza na wysokim poziomie.

Więcej…
 
Świąteczne życzenia PDF Drukuj Email
sobota, 31 marca 2018 13:35

wielkanoc

 
Wielkanocne smaki na stołach PDF Drukuj Email
sobota, 31 marca 2018 13:30

jaja z baziamiW niedzielę 18 marca 2018 r. sala gimnastyczna ZS-P w Lipiu już od wczesnych godzin popołudniowych po prostu rozkwitła wiosennymi barwami i pachniała Wielkanocą. A wszystko to dzięki paniom z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Lipie, które przygotowały Gminną Prezentację Stołów Wielkanocnych.

Mimo raczej zimowej niż wiosennej aury za oknem, prezentacja zgromadziła wielu miłośników lokalnych tradycji kulinarnych.Wśród gości znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych gminy i powiatu. Wójtgminy, Bożena Wieloch, złożyła życzenia świąteczne wszystkim zebranym orazpodziękowała członkiniom KGWgminy Lipie za pracę włożoną w przygotowanie Gminnej Prezentacji Stołów Wielkanocnych. W atmosferę świąt Wielkiej Nocy, tak bardzo głębokich, a równocześnie tak ważnych dla każdego chrześcijanina, wprowadziła wszystkich piękna inscenizacja przygotowana przez uczniów ZS-P w Lipiu, mały koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu zespołu Kleśniczanki oraz występ chóru działającego przy GOK w Lipiu pod kierunkiem Rafała Krawczyka.

Więcej…
 
Warsztaty Wielkanocne PDF Drukuj Email
wtorek, 27 marca 2018 21:24

26 marca 2018r. instruktorzy EtnoJury przeprowadzili na terenie naszej szkoły Warsztaty Wielkanocne. Zajęcia skierowane były do najmłodszej grupy dzieci i doskonale wprowadzały w świąteczny nastrój. W trakcie spotkania maluchy dowiedziały się, z czego i jak kiedyś wykonywano zabawki. Miały okazję przekonać się, że drewno, siano czy ziarenka fasoli są estetycznym i pięknym materiałem. Dzieci pod okiem doświadczonych trenerów z Żarek robiły niecodzienne zabawki. Motały sianko, malowały drewniane zwierzaki, a przede wszystkim realizowały swoje niezwykłe pomysły. W trakcie pracy przekonały się, że wystarczy do siana dodać trochę kolorowej wstążki, kilka ziaren kukurydzy czy fasoli i już można wyczarować przepiękne ozdoby. Wykonane zabawki zachwycały wszystkich bez wyjątku.

Więcej…
 
Wizyta w Gloucester, Wielka Brytania PDF Drukuj Email
wtorek, 27 marca 2018 20:00

logo121 marca 2018r. rozpoczęła się kolejna wizyta studyjna w ramach realizacji projektu Erasmus + „Arts and Traditions”. Troje nauczycieli z naszej szkoły udało się na pięciodniowy wyjazd do Widden Primary School w Gloucester, w Wielkiej Brytanii. To była już czwarta wizyta studyjna podczas której nauczyciele ze wszystkich szkół partnerskich spotkali się, aby podsumować działania zrealizowane w pierwszym semestrze tego roku szkolnego, dokonać ich ewaluacji oraz zaplanować pracę na najbliższe miesiące. Wszystkie szkoły partnerskie przygotowały sprawozdania w różnej formie. Były to głównie prezentacje multimedialne, albo filmiki. Uczestniczyliśmy również w warsztatach przygotowanych przez gospodarzy. Dotyczyły one sztuki graffiti oraz Interpretive Dance, czyli tańca z choreografią. Prowadzący zajęcia z ogromnym zaangażowaniem dzielili się z nami doświadczeniem i umiejętnościami artystycznymi.

Więcej…
 
Wyjazd na Targi „ZAWODOWIEC 2018” do Częstochowy PDF Drukuj Email
wtorek, 27 marca 2018 19:53

W dniu 19 marca 2018r. w ramach działań w zakresie Doradztwa Zawodowego uczniowie klas IIIa i IIIb dotychczasowego gimnazjum oraz klasy VII ZS – P w Lipiu wzięli udział w kolejnej edycji Częstochowskich Targów Szkolnych „ZAWODOWIEC 2018”, które odbyły się w Hali Sportowej Częstochowa. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną częstochowskich szkól technicznych i zawodowych. Wzięli udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów, np.: mini golf, slalom w alkogoglach. Atrakcją okazały się m.in. pokazy taneczne, kulinarne, służb mundurowych oraz z robotyki. Nasi uczniowie chętnie podejmowali indywidualne rozmowy z energicznymi i kreatywnymi uczniami szkół średnich, którzy okazali się najlepszą wizytówką prezentowanej przez siebie placówki. Mieli także okazję do zapoznania się z pełną zaangażowania kadrą nauczycielską.

Więcej…
 


Strona 7 z 116
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości