Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
Rekrutacja 2018 szkoły ponadgimnazjalne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Alicja Radek   

rekrutacja


 Rekrutacja do szkół ponadgimnazjlanych

 

 
Postanowienie Śląskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do klas pierwszych publicznych szkół ponadgimnazjalnych, klasy pierwszej trzyletniej branżowej szkoły I stopnia, na semestr pierwszy klas pierwszych publicznych szkół policealnych, do publicznych szkół podstawowych dla dorosłych, na rok szkolny 2018/2019.

Więcej…
 
Wizyta w Rumunii PDF Drukuj Email
czwartek, 22 lutego 2018 18:23

erasmus-plus-logoW dniach 12-17 lutego 2018r. troje nauczycieli z naszej szkoły udało się do Rumunii w ramach projektu Erasmus+. Mieliśmy możliwość odwiedzenia dwóch szkół partnerkich Școala Gimnazială Nr.10 i Școala Gimnazială Nr.13 w Botoszanach. Uczniowie wraz z dyrekcją i nauczycielami przywitali nas bardzo ciepło. Uczestniczyliśmy w licznych występach, prezentacjach, pokazach tańców, a także zwiedzaliśmy szkoły. Braliśmy również udział w warsztatach, dyskusjach, dzięki którym, z nauczycielami z innych krajów, wymieniliśmy się doświadczeniem w pracy z uczniami. Workshop prowadzony był na zasadzie pracy w grupach.

Więcej…
 
Sukcesy uczniów naszej szkoły Drukuj Email
środa, 21 lutego 2018 22:39

Uczniowie naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do III etapu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:IMG 0032

- z matematyki SP -

Piotr Świerzy z kl. VII SP


- z wiedzy o społeczeństwie -

Patrycja Praska i Anna Świerzy
z kl. IIb Gim

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Komunikat PDF Drukuj Email
środa, 21 lutego 2018 14:59

SZANOWNI RODZICE,

 

Uprzejmie informujemy, że

w dniu 22.02.2018r.

od godz. 9.00 do 13.00

w Zespole Szkolno – Przedszkolnym

w Lipiu

będą do odbioru jabłka dla Państwa dzieci.

 Prosimy o odbiór kartonów z jabłkami

z Kompleksu Boisk „Orlik”

                                                                           z poważaniem

Olga Michalak

 
Międzygminne Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Halowej Chłopców Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email
środa, 14 lutego 2018 23:47

W dniu 17 stycznia 2018 roku nasza szkoła była organizatorem Międzygminnych Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Halowej chłopców klas IV-VI szkół podstawowych. W imprezie brało udział 50 zawodników z 5 szkół. Goście to drużyny z Opatowa z opiekunem panią Małgorzatą Desperak , Rębielic Szlacheckich z panią Magdaleną Ślusarczyk, Parzymiech z panią Anną Wieczorek i Iwanowic Dużych z panem Dariuszem Jankowskim oraz gospodarze z panem Bernardem Leszczyńskim, panią Agnieszka Karkos i panią Anną Osiewacz. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z 4 zawodników + bramkarz. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym.

Więcej…
 
Międzygminne Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Halowej Dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email
środa, 14 lutego 2018 23:46

W Szkole Podstawowej w Lipiu w dniu 12 stycznia 2018 roku dziewczęta z klas VI, V i IV Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Lipiu reprezentowały naszą szkołę w Międzygminnych Mistrzostwach Mini Piłki Halowej SZS. W rozgrywkach uczestniczyły 3 drużyny: goście z Opatowa z opiekunem panią Małgorzatą Desperak, Rębielic Szlacheckich z panią Magdaleną Ślusarczyk i gospodarze z panią Agnieszką Karkos i panem Bernardem Leszczyńskim. Po sportowej walce dziewczęta uplasowały się na 3 miejscu. Skład drużyny: bramkarz Adamska Zuzanna kl.VI, Ladra Maria kl.VI, Leszczyna Oliwia kl.VI, Łacny Julia kl.VI, Owczarek Emilia kl.VI, Wester Wiktoria kl.VI, Woźniak Nikola kl.VI, Żołnowska Weronika kl.VI, Dyngus Julia kl.V, Kiepura Julia kl.V, Płuciennik Agata kl.V, Skwara Sandra kl.V, Głowa Anna kl.V, Matyszczak Julia kl.IV. Dziękujemy Wam dziewczęta za dobrą grę.

Agnieszka Karkos

 
Dzień Babci i Dziadka Drukuj Email
wtorek, 30 stycznia 2018 20:45

W naszej szkole 24 stycznia 2018r.  odbyło się niecodzienne spotkanie z udziałem przemiłych gości. Najmłodsi uczniowie zaprosili ukochane Babcie i najdroższych Dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Olga Michalak, składając gościom mnóstwo gorących życzeń i podziękowań za trud wkładany w wychowanie wnuków. W dalszej części spotkania dzieci zaprezentowały wzruszający program artystyczny. Młodzi artyści zapewnili Dziadków, że ich codzienna troska o najmłodszych członków rodziny jest w pełni doceniona. W trakcie występów dzieci wyraziły wdzięczność za opiekę, wsparcie i bezgraniczną miłość.

Więcej…
 


Strona 9 z 116
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości