Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
Wizyta cyrku „Szok” PDF Drukuj Email
wtorek, 22 stycznia 2019 21:10

Dnia 18.01.2019r. do naszej szkoły przyjechał cyrk „Szok”. Uczniowie oraz przedszkolaki mogli obejrzeć ciekawy program artystyczny. Jak się okazało nazwa odpowiadała rzeczywistości, gdyż dwóch artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność. Wesoły klaun rozśmieszał wszystkie dzieci. Na scenie pojawiły się również tresowane zwierzęta: gołębie i psy. Wszystkim obecnym dopisywał dobry humor, a występ żonglującego klowna skupił uwagę wszystkich obserwatorów. Niektórzy nasi uczniowie mieli możliwość choć na chwilę pojawić się na scenie i spróbować swoich sił w pokazie cyrkowym. Uczniowie podziękowali artystom, za występ gromkimi brawami, a artyści obiecali, że jeszcze nas odwiedzą.

Ewelina Kukuła

galeria

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj Email

Plan lekcji od 21.01.2019r. tutaj

 
PDF Drukuj Email

Linia ozdobna (1)

17 stycznia 2019r. (czwartek) o godz. 17.00

odbędzie się spotkanie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy.

Linia ozdobna (1)

 
Bezpieczeństwo w czasie zimy – prelekcja PSP PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 stycznia 2019 20:56

pierwsza strona kalendarza 20198 stycznia 2019r. przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku st. kpt. mgr Rafał Kostarczyk i mł. kpt. inż. Janusz Knopik, przeprowadzili prelekcję na temat „Bezpieczeństwo związane z pożarami i czadem”, „Bezpieczny wypoczynek zimą”. Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu, mieli możliwość dowiedzieć się, jak ważne jest zapobieganie pożarom, zaczadzeniom a także jak bezpiecznie spędzać czas wolny zimą. Dla uczniów zainteresowanych funkcjonowaniem służb pożarniczych możliwe jest wzięcie udziału w konkursach do których zachęcali zaproszeni goście z PSP. Szczegóły na stronie Komendy Głównej PSP www.straz.gov.pl

Przedstawiciele PSP z Kłobucku przekazali na ręce Pani Wicedyrektor mgr Alicji Radek kalendarze i informacje o konkursach.

Anna Osiewacz

galeria

 
„Dwa jeden dla nieba” Drukuj Email
niedziela, 13 stycznia 2019 18:47

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i choć na chwilę zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie gimnazjum ,szkoły podstawowej oraz przedszkola przygotowali pod opieką nauczycieli przedszkola i Pani katechetki- Jasełka Bożonarodzeniowe. Zgodnie z kalendarzem uroczystości szkolnych, 21 grudnia prezentowaliśmy się na forum szkoły, a 4 stycznia powtórzyliśmy występ dla społeczności lokalnej. Przedstawianie rozpoczęło się wystąpieniem pani Dyrektor mgr Olgi Michalak, która zaprosiła do obejrzenia jasełek, wspólnego kolędowania i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Więcej…
 

Linia ozdobna (1)


Szanowni Rodzice,

 


Serdecznie zapraszamy na bożonarodzeniowe jasełka

„Dwa jeden dla nieba”.

Przedstawienie w wykonaniu dzieci z Przedszkola

oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej

odbędzie się 4 stycznia 2019r. o godz. 17.00

w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu.


Nauczyciele i uczniowie ZS-P w Lipiu


Linia ozdobna (1)


 
Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze PDF Drukuj Email
piątek, 28 grudnia 2018 21:05

Sznupek zdjęcie18 grudnia 2018 roku o godzinie 10.00 przedszkolaki i uczniowie klas 1 - 3 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lipiu wzięli udział w akcji edukacyjnej „Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze”. 54 dzieci malowało obrazek z wizerunkiem policyjnej maskotki „Sznupka”. Celem akcji było zwiększenie poziomu wiedzy dotyczącej podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci, ocieplenie wizerunku policjanta jako funkcjonariusza publicznego, ustanowienie Rekordu Polski w ilości uczestników biorących udział w akcji. Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwała przedstawicielka Policji z Krzepic dzielnicowa rejonu Gminy Lipie mł. asp. Katarzyna Kasprzak, dyrektor O. Michalak oraz nauczyciele wychowawcy E. Kuc, A. Podgórska, D. Knop, J. Grzyb, i koordynatorzy akcji E. Kukuła i A. Osiewacz.

Więcej…
 


Strona 10 z 131
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości