Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
wtorek, 22 stycznia 2019 21:14

W naszej szkole 22 stycznia 2019r.  odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Najmłodsi uczniowie, zgodnie z wieloletnią tradycją, zaprosili ukochane Babcie i najdroższych Dziadków na wspólne biesiadowanie. W tym roku uroczystości towarzyszyło hasło „Z Babcią i Dziadkiem na ludowa nutę”. Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Olga Michalak, składając gościom mnóstwo gorących życzeń i podziękowań za trud wkładany w wychowanie wnuków. Wiele miłych słów dla ukochanych Babć i Dziadków skierowała także Pani Ewa Brzózka, reprezentująca Urząd Gminy w Lipiu. W trakcie spotkania dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym nawiązywały do przepięknych polskich tradycji. Młodzi artyści rozpoczęli występy od poloneza, ten przepiękny taniec wprowadził niezwykle podniosłą atmosferę.

Więcej…
 
Wizyta cyrku „Szok” PDF Drukuj Email
wtorek, 22 stycznia 2019 21:10

Dnia 18.01.2019r. do naszej szkoły przyjechał cyrk „Szok”. Uczniowie oraz przedszkolaki mogli obejrzeć ciekawy program artystyczny. Jak się okazało nazwa odpowiadała rzeczywistości, gdyż dwóch artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność. Wesoły klaun rozśmieszał wszystkie dzieci. Na scenie pojawiły się również tresowane zwierzęta: gołębie i psy. Wszystkim obecnym dopisywał dobry humor, a występ żonglującego klowna skupił uwagę wszystkich obserwatorów. Niektórzy nasi uczniowie mieli możliwość choć na chwilę pojawić się na scenie i spróbować swoich sił w pokazie cyrkowym. Uczniowie podziękowali artystom, za występ gromkimi brawami, a artyści obiecali, że jeszcze nas odwiedzą.

Ewelina Kukuła

galeria

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj Email

Plan lekcji od 21.01.2019r. tutaj

 
PDF Drukuj Email

Linia ozdobna (1)

17 stycznia 2019r. (czwartek) o godz. 17.00

odbędzie się spotkanie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy.

Linia ozdobna (1)

 
Bezpieczeństwo w czasie zimy – prelekcja PSP PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 stycznia 2019 20:56

pierwsza strona kalendarza 20198 stycznia 2019r. przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku st. kpt. mgr Rafał Kostarczyk i mł. kpt. inż. Janusz Knopik, przeprowadzili prelekcję na temat „Bezpieczeństwo związane z pożarami i czadem”, „Bezpieczny wypoczynek zimą”. Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu, mieli możliwość dowiedzieć się, jak ważne jest zapobieganie pożarom, zaczadzeniom a także jak bezpiecznie spędzać czas wolny zimą. Dla uczniów zainteresowanych funkcjonowaniem służb pożarniczych możliwe jest wzięcie udziału w konkursach do których zachęcali zaproszeni goście z PSP. Szczegóły na stronie Komendy Głównej PSP www.straz.gov.pl

Przedstawiciele PSP z Kłobucku przekazali na ręce Pani Wicedyrektor mgr Alicji Radek kalendarze i informacje o konkursach.

Anna Osiewacz

galeria

 
„Dwa jeden dla nieba” Drukuj Email
niedziela, 13 stycznia 2019 18:47

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i choć na chwilę zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie gimnazjum ,szkoły podstawowej oraz przedszkola przygotowali pod opieką nauczycieli przedszkola i Pani katechetki- Jasełka Bożonarodzeniowe. Zgodnie z kalendarzem uroczystości szkolnych, 21 grudnia prezentowaliśmy się na forum szkoły, a 4 stycznia powtórzyliśmy występ dla społeczności lokalnej. Przedstawianie rozpoczęło się wystąpieniem pani Dyrektor mgr Olgi Michalak, która zaprosiła do obejrzenia jasełek, wspólnego kolędowania i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Więcej…
 

Linia ozdobna (1)


Szanowni Rodzice,

 


Serdecznie zapraszamy na bożonarodzeniowe jasełka

„Dwa jeden dla nieba”.

Przedstawienie w wykonaniu dzieci z Przedszkola

oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej

odbędzie się 4 stycznia 2019r. o godz. 17.00

w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu.


Nauczyciele i uczniowie ZS-P w Lipiu


Linia ozdobna (1)


 


Strona 2 z 123
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości