Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
Wyjazd do planetarium PDF Drukuj Email

astronomia            Dnia 5 czerwca 2012r. uczniowie klasy II i III szkoły podstawowej odwiedzili Planetarium Instytutu Fizyki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. W czasie wizyty dzieciom zaprezentowano pokaz „Cuda Wszechświata”. Dzięki temu uczestnicy mogli udać się w podróż i zostać świadkami narodzin Wszechświata. Pokaz umożliwił im obserwację formowania się galaktyki. Wyjazd dzieci odbył się w ramach realizacji projektu "Stawiamy na edukację" finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
Nad życie PDF Drukuj Email

kino

W Dzień Dziecka kilkunastu uczniów Gimnazjum z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu miało okazję obejrzeć w kinie Cinema City „Wolność” w Częstochowie niezwykły film. Film, który u wszystkich uczniów wraz z opiekunem wywołał bardzo silne emocje i przeżycia. Skłonił do refleksji nad życiem, przemijaniem, sensem i celem do którego każdy z nas dąży. Był to film Nad życie” w reżyserii Anny Pluteckiej – Mesjasz.

Więcej…
 
Przedszkolaki w Opolu PDF Drukuj Email

ZOO

W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy inaczej świętować Dzień Matki i Dzień Dziecka. 31 maja 2012r. zorganizowaliśmy wycieczkę do ogrodu zoologicznego w Opolu, na którą pojechały Przedszkolaki z Lipia i Natolina wraz ze swoimi mamami. Rodzinna atmosfera, pełne czułości i ciepła spojrzenia i radość ze wspólnie spędzonego czasu towarzyszyły od samego początku. Grupa wycieczkowa była bardzo liczna (87 osób). Jechaliśmy dwoma autokarami.

Więcej…
 
Piknik „Bądźmy razem” PDF Drukuj Email

Dzień dziecka


Tegoroczny Dzień Dziecka grupa 83 – osobowa świętowała wraz z innymi szkołami z naszego terenu podczas pikniku „Bądźmy razem” w Olsztynie. W pikniku organizowanym przez Caritas i sieć sklepów Biedronka braliśmy udział już po raz drugi.

Więcej…
 
Pokazy doświadczeń z fizyki PDF Drukuj Email

Fizyka


25 i 29 maja 2012r. uczniowie naszego gimnazjum (96 osób) uczestniczyli w pokazach doświadczeń z fizyki prezentowanych przez Instytut Fizyki AJD w Częstochowie. Wyjazd uczniów odbył się w ramach realizacji projektu "Stawiamy na edukację" finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
Wycieczka do Warszawy PDF Drukuj Email

warszawaW dniu 29 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Podczas kilku godzin spędzonych w stolicy podziwiali panoramę miasta z tarasu Pałacu Kultury i Nauki, zabytkową architekturę Starego Miasta oraz Łazienki Królewskie. W Centrum Nauki Kopernik uczniowie w praktyczny sposób poznali zjawiska i procesy zachodzące w otaczającym nas świecie. Mogli przeżyć trzęsienie Ziemi, przyjrzeć się jak powstaje tornado, zagrać na laserowej harfie czy zajrzeć w głąb ludzkiego ciała. 

Galeria zdjęć

 
Dzień Dziecka PDF Drukuj Email

Z okazji Dnia Dziecka najlepsze życzenia dla wszystkich uczniów naszej szkoły

teckna

"Żyj tak,aby każdy kolejny dzień, był niesamowity i wyjątkowy.

Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością.

Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych.

Szukaj w sobie siły i entuzjazmu, żyj najpiękniej jak umiesz..."

 


Strona 109 z 115
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości