Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
"Podziel się smakiem" PDF Drukuj Email

tort3  Zachęcamy uczniów do przynoszenia ulubionych przepisów na smaczne, pyszne, wyśmienite potrawy lub ciasta z naszego regionu, które będą opublikowane w kalendarzu na 2013 rok. Termin: do 5 listopada 2012r.

Więcej…
 
Konkurs fotograficzny PDF Drukuj Email

 aparatSerdecznie zapraszamy wszystkich miłośników przyrody i fotografowania do udziału w szkolnym konkursie pt „Cztery pory roku w gminie Lipie”. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane w kalendarzu na 2013 rok.

Więcej…
 
Dzień Papieski PDF Drukuj Email

jan pawel II

Miesiąc październik jest w sposób szczególny związany z błogosławionym Janem Pawłem II. 14 X przeżywaliśmy Dzień Papieski, 16 X rocznicę wyboru Karola Wojtyły na stolicę Piotrową, a 22 X liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II.

Więcej…
 
eTwinning PDF Drukuj Email

logo etwinning

Dobiegła końca współpraca naszego Gimnazjum ze szkołą (Základná škola s materskou školou, Cinobaňa) ze Słowacji w ramach Programu eTwinning - Europejska współpraca szkół.

     eTwinning to łączenie i współpraca bliźniaczych szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych i promowanie szkolenia nauczycieli. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno – komunikacyjnych (ICT) w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki.

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Ogłoszenie o naborze doradcy zawodowego do prowadzenia doradztwa w ramach projektu „Już dziś zaczynam odnosić sukces”

Kwestionariusz

Więcej…
 
Ślubowanie Uczniów kl. I SP PDF Drukuj Email

biret Dnia 12 października 2012 roku w naszej szkole odbyła się niezapomniana uroczystość - Ślubowanie Uczniów Klasy I SP. W tym niezwykle ważnym momencie pierwszoklasistom towarzyszyła wychowawczyni mgr Dorota Knop, pani Dyrektor mgr Anna Wojtyra, starsi koledzy, rodzice, nauczyciele oraz pani Wójt mgr Bożena Wieloch. Najmłodsi uczniowie w czasie imprezy zaprezentowali ciekawy program artystyczny.

Więcej…
 
Wycieczka do Ojcowa PDF Drukuj Email

akt wycieczka     W dniu 10 października  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Ojcowa. Spacerując doliną Prądnika z zaciekawieniem słuchali opowieści przewodnika o bogactwie przyrodniczym i historycznym Ojcowskiego Paku Narodowego. Podziwiając malownicze ostańce skalne (np. Igłę Deotymy) oraz różnorodne formy wyrzeźbione w skałach wapiennych dotarli do Groty Łokietka, gdzie poznali szatę naciekową i zwierzęta zamieszkujące jaskinię oraz legendę o ukrywaniu się w niej Władysława Łokietka przed królem czeskim Wacławem II na przełomie XIII i XIV w. 

Więcej…
 


Strona 114 z 126
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości