Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
Wycieczka do Ojcowa PDF Drukuj Email

akt wycieczka     W dniu 10 października  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Ojcowa. Spacerując doliną Prądnika z zaciekawieniem słuchali opowieści przewodnika o bogactwie przyrodniczym i historycznym Ojcowskiego Paku Narodowego. Podziwiając malownicze ostańce skalne (np. Igłę Deotymy) oraz różnorodne formy wyrzeźbione w skałach wapiennych dotarli do Groty Łokietka, gdzie poznali szatę naciekową i zwierzęta zamieszkujące jaskinię oraz legendę o ukrywaniu się w niej Władysława Łokietka przed królem czeskim Wacławem II na przełomie XIII i XIV w. 

Więcej…
 
Wizyta Comenius – Brest Francja PDF Drukuj Email

logo comenius     W dniach 2 – 8 października 2012r. grupa sześciu nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w pierwszej wizycie roboczej nowego projektu Comenius pt. „This is My World (Our Pupils’ Future in a Sustainable World: Ecology, Conservation and Renewable Resources). Projekt jest skierowany do uczniów szkoły podstawowej. Przez najbliższe dwa lata uczniowie będą zgłębiali wiedzę na temat ekologii, ochrony środowiska naturalnego i odnawialnych źródeł energii.

 

Więcej…
 
Plan zajęć w dniu 15.10.2012r. PDF Drukuj Email

school

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

miniaturka

Relacja z pokazu zorganizowanego na podstawie pakietu edukacyjnego
„Jeden świat – kluby filmowe” z filmem "Zatruty ogień" w dniu 04.10.2012r. w ZS-P w Lipiu

 

  A wszystko zaczęło się 04.10.2012 r. już z samego rana, kiedy to najbardziej zaangażowane w przygotowanie pokazu dziewczyny z kl. II gimnazjum postanowiły przypomnieć wszystkim uczniom, uczennicom oraz nauczycielom gimnazjum w ZS-P w Lipiu o zaplanowanym na dzień dzisiejszy pokazie filmu „Zatruty ogień”.

Więcej…
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email

28 września 2012r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego ZSP Lipie na rok szkolny 2012/2013. W wyborach startowało dziesięciu kandydatów, którzy otrzymali następującą ilość głosów:

Więcej…
 
Na dobry start PDF Drukuj Email

 dzieci

     Początek roku szkolnego to ważny moment, szczególnie dla uczniów klas pierwszych. Z jednej strony wiąże się to z nadziejami, z drugiej towarzyszy mu stres i obawa: „Czy zostanę zaakceptowany?”.

Więcej…
 
Obóz Praw Człowieka w Wiśle PDF Drukuj Email

obozW dniach 17 – 21.09.2012r. uczennice II kl. Gimnazjum: Oktawia Kowal, Karolina Szymocha, Sara Krugiełka, Patrycja Kowalska i Klaudia Podgórska pod opieką nauczycielki ZS-P i animatorki projektu „Prawa człowieka: TERAZ! To jest w Twoich rękach” Pauliny Kiedos – Katarzyńskiej wzięły udział w niezwykłym, prekursorskim wydarzeniu jakim był Obóz Praw Człowieka w Wiśle.


Więcej…
 


Strona 120 z 131
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości