Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
Śniadanie daje moc PDF Drukuj Email

17

   Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w akcję „8 listopada - Dzień Zdrowego Śniadania”. Przez kilka ostatnich dni maluchy zbierały informacje na temat zdrowego żywienia. W czasie wspólnych spotkań dzieci uczestniczyły w ciekawych pogadankach, zbierały wiedzę dotyczącą zalet i wad różnych produktów spożywczych, przygotowały piramidę żywieniową, rozwiązywały zagadki i rebusy, wykonywały rysunki i plakaty.

Więcej…
 
Halloween w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lipiu PDF Drukuj Email

halloweenJak wiadomo przełom października i listopada wszystkim Polakom kojarzy się z zadumą. W tym roku jednak grupa bardzo utalentowanych artystycznie gimnazjalistów z klasy I a postanowiła przedstawić całej społeczności szkolnej tradycję obchodów 31 X w krajach anglojęzycznych i nie tylko. W świat rusałek, wiedźm, duchów i wampirów nasi gimnazjaliści wprowadzili uczniów klas IV-VI SP oraz gimnazjum za pomocą szkolnego radiowęzła. Pod kierunkiem wychowawcy A. Pawełoszek uczniowie przygotowali słuchowisko pt. „Happy Halloween”. Natomiast w środę 7 XI klasa I a zaprezentowała przedstawienie teatralne najmłodszym swoim kolegom i koleżankom z klas I – III w Natolinie. Przedstawienie połączone było z różnymi konkurencjami i quizem wiedzy. Spotkało się ono z wielkim entuzjazmem ze strony uczniów.

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W dniu 9 listopada odbędzie się mierzenie mundurków:

- w Natolinie od 800 do 1000

- w Lipiu od godziny 1000

 
Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem PDF Drukuj Email

miniaturka 17 października to Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem, który w tym roku zbiegł się z obchodami  Międzynarodowego Dnia Godności obchodzonego rokrocznie 20 października.

 Jednym z głównych założeń Dnia Godności jest dotarcie z przekazem dotyczącym podstawowych zasad ludzkiej godności do młodzieży oraz uwrażliwienie całego społeczeństwa na zagadnienia związane z poszanowaniem godności ludzkiej.

 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Andrzejki 2012

 
"Podziel się smakiem" PDF Drukuj Email

tort3  Zachęcamy uczniów do przynoszenia ulubionych przepisów na smaczne, pyszne, wyśmienite potrawy lub ciasta z naszego regionu, które będą opublikowane w kalendarzu na 2013 rok. Termin: do 5 listopada 2012r.

Więcej…
 
Konkurs fotograficzny PDF Drukuj Email

 aparatSerdecznie zapraszamy wszystkich miłośników przyrody i fotografowania do udziału w szkolnym konkursie pt „Cztery pory roku w gminie Lipie”. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane w kalendarzu na 2013 rok.

Więcej…
 


Strona 124 z 136
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości