Wyjazd na mecz siatkówki AZS CZĘSTOCHOWA- KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 22:50

W dniu 27 marca 2018 roku w pięknej Hali Sportowej w Częstochowie na ulicy Żużlowej, pełnej sympatyków piłki siatkowej, uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipiu uczestniczyli jako kibice w meczu siatkarskim pomiędzy drużynami AZS Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Celem naszego wyjazdu była popularyzacja piłki siatkowej w naszej szkole, doskonalenie postawy kibica, doskonalenie umiejętności gry w piłkę siatkową Była to sportowa impreza na wysokim poziomie.

W drugim meczu finałowym I Ligi mężczyzn AZS Częstochowa po zaciętej walce uległ Lechii Tomaszów Mazowiecki (1:3). W drugim i w trzecim secie były dobre momenty, w których AZS nawiązało wyrównaną walkę. Jednak potencjał i inicjatywa Lechii były większe, dlatego wygrała zasłużenie to spotkanie. AZS-owi brakowało dobrej obrony oraz atak ze skrzydeł był słaby. Najsłabszy w wykonaniu gospodarzy był 4 set. Siatkarze Lechii zdobywali punkty seriami, na co akademiccy nie umieli znaleźć sposobu. Ostatecznie podopieczni Krzysztofa Stelmacha przegrali to spotkanie. Uczniowie mieli okazję widzieć na żywo doskonałych zawodników obu drużyn: Bartosz Bućko( ASZ), Wiktor Musiał (Lechia) Bartosz Krzysiek (AZS), Bartłomiej Nieroj (Lechia). Akademiccy będą jeszcze grać trzeci mecz, bo w finale rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Kolejne spotkanie będzie w Tomaszowie Mazowieckim, będziemy trzymać za AZS kciuki.

A.Karkos

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)