Akademia Bezpieczeństwa

PDF Drukuj Email
piątek, 12 października 2018 22:13

11 października 2018 roku w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Lipiu realizowany był projekt ogólnoszkolny „Akademia Bezpieczeństwa” z udziałem Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. Wszyscy uczniowie uczestniczyli w pogadance prowadzonej przez przedstawicieli Policji na temat „Bezpieczeństwa w ruchu drogowym”. Następnie kolejno każda klasa wspólnie z opiekunami i przedstawicielami Policji sprawdzali swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym „Miasteczku ruchu drogowego” i na „Rowerowym torze przeszkód”.Realizacja programu wyzwoliła w młodzieży kreatywność, ducha rywalizacji, aktywność oraz zintegrowała społeczność szkolną. Najważniejszym skutkiem podjętych działań był wychowawczy wpływ na uczniów, polegał on na uświadomieniu jak ważna jest umiejętność bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym.Ogół podjętych działań przyczynił się do wydatnego podniesienia bezpieczeństwa uczniów.

Anna Osiewacz

galeria

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)