Projekt UNICEF

PDF Drukuj Email

W ramach projektu "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA" uczniowie naszej szkoły przygotowali charytatywne laleczki i zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz dzieci z Sierra Leone.
             Na początku wychowawcy klas zapoznali uczniów z celami projektu oraz przedstawili zadania, jakie należy wykonać. Uczniowie wybrali kraj, zebrali niezbędne informacje i przystąpili do szycia laleczek według szablonu przysłanego przez organizatora. Na koniec wypełniali akty urodzenia, podając imię, datę urodzenia i kraj, z którego pochodzi laleczka.

            Wystawa laleczek połączona ze zbiórką pieniędzy odbyła się podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Babci i Dziadka (23.01.2012r.). Zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie przygotowane przez przedszkolaków i uczniów klas I – III oraz zakupili charytatywne laleczki wykonane prze dzieci.

            Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w projekcie.

kolory1  kolory5  kolory6  kolory7


 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)