Matematyczne sukcesy ucznia ZS-P w Lipiu

PDF Drukuj Email
piątek, 16 czerwca 2017 21:23

Po raz 26 przyznano nagrody najzdolniejszym matematykom w ramach Międzynarodowego Konkursu "KANGUR". 14 czerwca 2017r. w auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczniom, którzy uzyskali wynik bardzo dobry. W regionie częstochowskim w konkursie wzięło udział ponad 6000 uczniów - od klasy II SP po studentów wyższych uczelni. W kategorii Beniamin (kl. V i VI), na 1600 uczestników wynik bardzo dobry uzyskało 15 uczniów, a wśród nich uczeń naszej szkoły - Piotr Świerzy. Uroczystość uświetniły występy chóru i sekcji taekwon-do z Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej wCzęstochowie. Na zakończenie uczniowie, rodzice i nauczyciele obejrzeli pokaz doświadczeń na Wydziale Fizyki. 

IMG 0859

IMG 0880  

Piotr Świerzy jest również laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki. Tytuł ten otrzymało 5 uczniów z terenu Delegatury KO w Częstochowie. Uroczystość wręczenia nagród i zaświadczeń odbyła się 5 czerwca 2017r. w SP nr 52 w Częstochowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)