Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lipie „LATO 2017” Orlik Lipie

PDF Drukuj Email
wtorek, 18 lipca 2017 17:24

W niedzielę – 09 lipca 2017 roku, na kompleksie boisk sportowych „Orlik” w Lipiu odbył się Otwarty Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lipie „LATO 2017”. Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Lipie, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu oraz Animatorzy Kompleksu Boisk Sportowych „Orlik”.

Zawody sportowe otworzyła Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu Olga Michalak, życząc wszystkim zawodnikom pozytywnych emocji oraz rywalizacji w duchu fair play.

W rozgrywkach wzięło udział 11 amatorskich drużyn z terenu gminy Lipie i okolic, które w drodze losowania zostały podzielone na 3 grupy, gdzie rozgrywały spotkania „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup oraz najlepsza drużyna z drugiego miejsca zagrały dalej w półfinałach, meczu o 3 miejsce oraz finale. Drużyny rozegrały łącznie 19 spotkań, w których zawodnicy strzelili 38 bramek. Sędzią głównym był pan Krzysztof Troczka, a prowadzącym sportową imprezę – Anna Osiewacz i Bernard Leszczyński.

Puchary dla najlepszych 4 drużyn oraz nagrody indywidualne wręczała zwycięzcom Wójt Gminy Lipie Bożena Wieloch.

galeria

Wyniki Turnieju:

Grupa A

 AKS Rębielice Królewskie – Liswarta Danków    1 : 2

Dynamit Dębie – Sokół Parzymiechy                  0 : 1

Dynamit Dębie – AKS Rębielice Królewskie        0 : 5

Sokół Parzymiechy – Liswarta Danków               0 : 1

AKS Rębielice Królewskie – Sokół Parzymiechy 1 : 0

Liswarta Danków – Dynamit Dębie                      5 : 1

 

1.

Liswarta Danków

9

8 – 2

2.

AKS Rębielice Królewskie

6

7 – 2

       
       

3.

Sokół Parzymiechy

3

1 – 2

4.

Dynamit Dębie

0

1 – 11

 

Grupa B

Rosyjska Ruletka – Stanisławów                         0 : 1

Tajger – FC Tetrahydrocannabinol I                       0 : 2

Tajger – Rosyjska Ruletka                                   0 : 2

FC Tetrahydrocannabinol I – Stanisławów             0 : 0

Rosyjska Ruletka – FC Tetrahydrocannabinol I     2 : 0

Stanisławów – Tajger                                          2 : 0

 

1.

Stanisławów

7

3 – 0

       

2.

Rosyjska Ruletka

6

4 – 1

3.

FC Tetrahydrocannabinol I

4

2 – 1

4.  

Tajger

0

0 – 6

 

Grupa C

FC Tetrahydrocannabinol II – FC Browar Iwanowice Duże 0 : 5

FC Browar Iwanowice Duże – Lipie                                     2 : 0

Lipie – FC Tetrahydrocannabinol II                                       2 : 0

 

1.

FC Browar Iwanowice Duże

6

7 – 0

2.

Lipie

3

2 – 2

3.

FC Tetrahydrocannabinol II

0

0 – 7

Tabela dla drużyn zajmujących II miejsce w grupie

1.

Rosyjska Ruletka

3

2 – 1

2.

AKS Rębielice Królewskie

3

2 – 2

2.

Lipie

3

2 – 2

Półfinały:

Stanisławów

FC Browar Iwanowice Duże

0 : 2

Rosyjska Ruletka

Liswarta Danków

1 : 0

Mecz o III miejsce

Stanisławów

Liswarta Danków

0 : 0k. 2 : 3

Finał

FC Browar Iwanowice Duże

Rosyjska Ruletka

1 : 1k. 2 : 3

Klasyfikacja końcowa:

1. Rosyjska Ruletka

2. FC Browar Iwanowice Duże

3. Liswarta Danków

4. Stanisławów

 

5. AKS Rębielice Królewskie

6. Lipie

7. FC Tetrahydrocannabinol I

8. Sokół Parzymiechy

9. FC Tetrahydrocannabinol II

10. Tajger

11. Dynamit Dębie

Indywidualne nagrody:

Król strzelców – Dawid Wojtyra – 6 bramek

Najlepszy bramkarz – Paweł Pawelec (Browar Iwanowice Duże)

Najlepszy zawodnik – Dawid Przygoda (Rosyjska Ruletka)

Nagrody specjalne – Zbigniew Ligus(Rosyjska Ruletka)

Składy drużyn:

Rosyjska Ruletka:Dawid Przygoda (bramkarz), Zbigniew Ligus (kapitan), Mateusz Andrzejczyk, Wiktor Bąk, Paweł Suchański, Przemysław Wawrzak, Michał Antczak, Dawid Szymczyk.

FC Browar Iwanowice Duże:Paweł Pawelec (bramkarz), Łukasz Czerwiec (kapitan), Wojciech Biernacki, Michał Gorzelak, Adam Drosik, Kamil Ciapa, Konrad Dwornik, Mariusz Pawelec, Krzysztof Grzyb.

Liswarta Danków:Przemysław Kilan (bramkarz), Dawid Rogoż (kapitan), Jarosław Kilan, Paweł Mardosz, Łukasz Płuciennik, Adam Płuciennik, Łukasz Olszewski, Grzegorz Pisula, Wojciech Trocha.

Stanisławów:Patryk Wers (bramkarz), Jakub Radek (kapitan), Przemysław Jawor, Radosław Plaminiak, Norbert Bzdak, Mateusz Strugacz, Radosław Radek, Klaudiusz Radek, Sławomir Skwara, Konrad Jura .

AKS Rębielice Królewskie: Konrad Białek (bramkarz), Piotr Szymocha (kapitan), Karol Makles, Maciej Szymocha, Łukasz Niezgoda, Dawid Wojtyra, Robert Matyszczak.

Lipie:Paweł Kocot (bramkarz), Mateusz Wydmuch (kapitan), Kamil Pietrzyca, Mateusz Mońka, Jakub Mrugacz, Paweł Strugacz, Kamil Wychowski, Jakub Troczka.

FC Tetrahydrocannabinol I: Patryk Konieczny (bramkarz, kapitan), Daniel Konieczny, Maciej Konieczny, Marek Kopera, Daniel Polak, Hubert Król, Dariusz Dabioch, Kamil Ligęza, Konrad Mędrak, Bartosz Lis.

Sokół Parzymiechy: Piotr Marel (bramkarz), Paweł Maniura (kapitan), Robert Niezgoda, Łukasz Piątek, Adrian Sulowski, Wojciech Gęsiarz, Andrzej Makles, Mariusz Krugiełka, Michał Mikołajczyk.

FC Tetrahydrocannabinol II: Artur Machajski (bramkarz), Paweł Spólnik, Mariusz Ligęza, Piotr Ligęza, Maciej Leszczyński, Szymon Morga, Karol Pełka, Przemysław Makles, Artur Kopera.

Tajger: Bartosz Uźniak (bramkarz), Dawid Krupiński (kapitan), Mateusz Ślusarczyk, Jakub Kokot, Paweł Piotrowicz, Robert Jankowski, Wojciech Krupiński, Artur Cisowski, Kamil Orzełek.

Dynamit Dębie: Piotr Kopyt (bramkarz), Bartosz Strugacz (kapitan), Jakub Strugacz, Kacper Konieczny, Patryk Bęben, Szymon Musiał, Tomasz wróblewski.

Anna Osiewacz


 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-



Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)