Inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 września 2017 16:26

4 września uczniowie naszej szkoły rozpoczęli rok szkolny 2017/2018. Ten wyjątkowy dzień miał niezwykle bogaty program i dostarczył wszystkim uczestnikom wielu wrażeń. Uroczystości rozpoczęła Pani Dyrektor Olga Michalak, która w swoim wystąpieniu serdecznie powitała rodziców, nauczycieli i przede wszystkim uczniów. Słowa przemówienia zachęcały do podejmowania nowych wyzwań i przekazywały życzenia wielu sukcesów w nauce. Następnym punktem imprezy była część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Przygotowany program wprowadził nas w bardzo miły nastrój. Na zakończenie odbyły się klasowe spotkania z wychowawcami, podczas których uczniowie zapoznali się z organizacją pracy w nowym roku szkolnym. Miła atmosfera klasowych spotkań przekonała nas, że uczniowie chętnie wrócili w szkolne mury. Mamy nadzieję, że nowoczesne wyposażenie naszej placówki będzie dla uczniów wspaniałą mobilizacją do wzorowego wypełniania swoich obowiązków i efektywnego wykorzystania każdego dnia. Pamiętajcie, każdy dzień spędzony w szkole przybliża nas do kolejnych wakacji!

galeria

DSC00321


 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)