Sprzątanie Świata

PDF Drukuj Email
środa, 20 września 2017 21:56

19 września najmłodsi uczniowie naszej szkoły kolejny raz brali udział w akcji „Sprzątanie Świata”. W tym roku uczestnikom towarzyszyło hasło „Nie ma śmieci – są surowce”. Celem tegorocznej kampanii było przekonanie uczestników, że w „rzeczach”, często nazywanych niepotrzebnymi, drzemie wartościowy surowiec, który może być przetwarzany. Dodatkowo chcieliśmy zwrócić uwagę na fakt, iż każdy Polak ma wpływ na środowisko przyrodnicze.

Wszyscy od dawna uczą się zasad segregowania odpadów i starają się je stosować.  Dzieci doskonale wiedzą, jak walczyć o zdrowe otoczenie, dlatego postanowiły podzielić się posiadanymi informacjami i zachęcić do segregowania śmieci innych. W tym celu nasi uczniowie przygotowali interesujące rysunki, plakaty i hasła popularyzujące zachowania sprzyjające środowisku. W ramach prowadzonej akcji maluchy uczestniczyły także w sprzątaniu najbliższego otoczenia. Wszyscy pracowali z dużym zaangażowaniem i słonecznym uśmiechem na twarzy. Jesteśmy dumni z maluchów i mamy nadzieję, że przez cały rok będą się troszczyć o nasze środowisko.

galeria

SPRZATANIE SWIATA02

Dorota Knop

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)