Jesienny piknik

PDF Drukuj Email
niedziela, 01 października 2017 19:16

dzieci1Najmłodsi uczniowie naszej szkoły 28 września 2017r. uczestniczyli w „Jesiennym pikniku”. Dzieci wyjechały do Ośrodka Rekreacyjnego w Troninach, aby spędzić czas z rodzicami przy wspólnym ognisku. Piękna, słoneczna pogoda zachęcała do dużej aktywności, a wesoły animator Kacperek czuwał nad tym, by wszyscy byli zadowoleni i uśmiechnięci. Ciekawe zabawy i liczne konkurencje sportowe gwarantowały uczestnikom wyśmienite samopoczucie, a wsparcie mam motywowało do ciągłej walki. Dużą atrakcją pobytu w ośrodku był udział ukochanych rodziców w prowadzonych rozgrywkach. Niezastąpione mamy udowodniły, że nie tylko potrafią dopingować swoje pociechy, ale także dzielnie walczą o zwycięstwo. Emocje towarzyszące wspólnym zabawom podkreślały niesamowitą moc rodzinnych więzi. W chwili przerwy maluchy przystąpiły do konkursu plastycznego i wykonały projekt odznaki „Chłopak na medal”. Ciekawe pomysły bez wątpienia zostaną wykorzystane w Dniu Chłopaka. W czasie spotkania nie zabrakło poczęstunku, były słodkie przysmaki, zdrowe soki i przede wszystkim aromatyczne kiełbaski z ogniska. Pobyt w Troninach przyniósł dzieciom wiele atrakcji, jednak najcenniejszą okazał się czas spędzony z najbliższymi. Maluchy serdecznie dziękują mamom za ogromne zaangażowanie i już dzisiaj czekają na kolejne niespodzianki.

galeria

JESIENNY PIKNIK11

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)