Wizyta w Bułgarii

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 października 2017 08:19

erasmus-plus-logoW dn. 20-24 września2017r. delegacja naszych nauczycieli udała się z wizytą w ramach realizacji projektu Erasmus+ do Bułgarii. Nauczycieli odwiedzili Przedszkole we Vratsie, gdzie mieli możliwość poznać regionalne tańce bułgarskie w wykonaniu dzieci. Brali oni również udział w cyklu spotkań, podczas których dokonali ewaluacji działań realizowanych w II semestrze w ramach projektu Erasmus+ oraz zaplanowali działania na semestr III. Wszystkie szkoły partnerskie przygotowały i zaprezentowały w postaci sprawozdań oraz filmików w Movie Maker, prezentacji Power Point i Prezi zrealizowane działania. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo dziękujemy nauczycielom oraz dzieciom z Bułgarii za ciepłe i życzliwe przyjęcie.

Agata Majdzik

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)