VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

PDF Drukuj Email
wtorek, 03 października 2017 21:13

logo pl29 września 2017r. z okazji VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji edukacyjnej, która miała na celu zachęcić wszystkich do utrwalenia sobie tabliczki mnożenia. Każda szkoła przystępująca do akcji otrzymała licencję, dzięki której można było przeprowadzić akcję. Z tej okazji na lekcjach matematyki nauczyciele przeprowadzili egzaminy pisemne z tabliczki mnożenia. Uczniowie otrzymali karty i w wyznaczonym czasie wykonywali obliczenia, a którym udało się to zrobić bezbłędnie otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za udział w akcji.

DZIEN TABLICZKI MNOZENIA09  DZIEN TABLICZKI MNOZENIA11

DZIEN TABLICZKI MNOZENIA07   DZIEN TABLICZKI MNOZENIA13

12

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)