„Kwiatki, laurki, życzenia…” – 14 października

PDF Drukuj Email
niedziela, 15 października 2017 20:58

13 października 2017r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez uczniów kl. IIa i IIb pod czujnym okiem nauczycieli. W akademii wzięła udział cała społeczność szkolna: dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: pani wójt Gminy Lipie mgr Bożena Wieloch, pani przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty, Zdrowia i Pomocy Społecznej mgr Teresa Podruczna, proboszcz Parafii Danków ks. Henryk Dusza, Przewodnicząca Rady Rodziców Magdalena Sedun oraz emerytowani dyrektorzy i nauczyciele naszej szkoły.

Zaproszeni goście przekazali nauczycielom i pracownikom obsługi piękne życzenia i słowa wdzięczności. Następnie p. dyrektor złożyła wszystkim życzenia, podziękowania za pracę i przyznała Nagrody Dyrektora. DEN5

Młodzież podziękowała wszystkim - "za trud, za serce, za przekazywaną wiedzę, za wychowanie" - piosenkami, recytacją wierszy, życzeniami i symbolicznym kwiatkiem.

DEN38Po akademii nauczyciele i zaproszeni goście spotkali się by wspominać dawne czasy i dzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami dotyczącymi pracy nauczyciela.

Jeszcze raz wszystkim pracownikom szkoły życzymy dużo zdrowia i wytrwałości, umiejętności odnajdywania w każdej sytuacji magicznego złotego środka, wyznaczania rozsądnych granic i mądrości bezstronnego oceniania oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym i w pracy zawodowej. Bądźcie przyjaciółmi dzieci i młodzieży, bo tylko przyjaciele budują trwale, mądrze i na lata.
galeria

Uczniowie ZS-P w Lipiu
 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)