Listopadowe zabawy dla najmłodszych

PDF Drukuj Email
piątek, 01 grudnia 2017 22:39

dzieci1Listopadowe dni przyniosły uczniom klas I – III wiele niespodzianek, jedną z nich były obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Najmilsza zabawka i niezastąpiony przyjaciel – Miś, swoje święto obchodzi 25 listopada, jednak maluchy świętowały 27 listopada. W czasie spotkania z ogromnym pluszowym Misiem dzieci poznały historię tego miłego święto, śpiewały wesołe piosenki, recytowały wiersze i uczestniczyły we wspólnych pląsach. Listopadowe zabawy0138W trakcie imprezy nie zabrakło trudnych pytań dotyczących bajkowych miśków. Dzieci doskonale poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami, dlatego na zakończenie tego sympatycznego spotkania Miś częstował cukierkami. Dzień Pluszowego Misia utwierdził wszystkich w przekonaniu, że moda na misie jeszcze długo nie przeminie.    

Kolejną listopadową atrakcją dla najmłodszych uczniów była zabawa andrzejkowa. 29 listopada dzieci miały okazję przypomnieć sobie piękne andrzejkowe zwyczaje i zgodnie z tradycją „poznać swoją przyszłość”. Urocze wróżki zapowiadały wszystkim niezwykłe przeżycia i liczne sukcesy. Listopadowe zabawy0101Dobry humor, żywe dźwięki muzyki oraz przemiła instruktorka gwarantowały uczestnikom doskonałą zabawę. Na zakończenie imprezy zmęczone maluchy otrzymały słodką niespodziankę. Andrzejkowe spotkanie dostarczyło wszystkim dużo miłych wrażeń.
galeria

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)