Powiatowa Mini Koszykówka Dziewcząt Szkół Podstawowych SZS

PDF Drukuj Email
wtorek, 12 grudnia 2017 21:51

W Szkole Podstawowej nr 3 w Kłobucku 7 grudnia 2017 roku dziewczęta Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Lipiu z klas VI i V reprezentowały Gminę Lipie w Powiatowym Turnieju Mini Piłki Koszykowej SZS. Po sportowej walce dziewczęta uplasowały się na 4 miejscu. W drużynie grały: Adamska Zuzanna kl.VI, Ladra Maria kl.VI, Leszczyna Oliwia kl.VI, Łacny Julia kl.VI, Owczarek Emilia kl.VI, Wester Wiktoria kl.VI, Woźniak Nikola kl.VI, Żołnowska Weronika kl.VI,Dyngus Julia kl.V, Kiepura Julia kl.V, Płuciennik Agata kl.V, Skwara Sandra kl.V.Dziękujemy Wam dziewczęta za dobrą grę.

Koszykowka

Agnieszka Karkos

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)