Warsztaty z gipsem w roli głównej

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 stycznia 2018 23:00

16 stycznia 2018r. uczniowie klas I-III oraz dzieci przedszkolne wspólnie brali udział w warsztatach edukacyjnych prowadzonych przez firmę „Ręce pełne pomysłów”. Uczestnicy spotkania mieli doskonałą okazję przygotować upominki dla ukochanych babć i dziadków z okazji ich święta. Maluchy pod okiem doświadczonych animatorów ozdabiały gipsowe ramki, serduszka i różne bajkowe postaci. Szary kolor szybko przybierał najróżniejsze barwy, a wykonywane upominki stawały się coraz śliczniejsze. „Warsztaty z gipsem w roli głównej” zaowocowały przepięknymi pracami. Instruktorom udało się wydobyć z młodych artystów niebywałą pomysłowość. Wszyscy byli skupieni i zaangażowani, a po zakończeniu pracy, dumni z jej efektów. Jesteśmy przekonani, że wykonane prezenty, nie tylko uświetnią uroczystość, ale także rozwiną wśród uczniów nową pasję. Dzieci już dzisiaj czekają na kolejne spotkanie z animatorami firmy „Ręce pełne pomysłów”.

Dorota Knop

galeria

WARSZTATY Z GIPSU16


 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)