Drukuj Email

szlaczek-1337952910

Gazetka i wystawa "Mikołaj Kopernik"

Rozpoczynając przygodę z Mikołajem przygotowaliśmy gazetkę informacyjną "Mikołaj Kopernik" przedstawiającą życiorys astronoma, miejsca z którymi był związany w Polsce, podróże i studia we Włoszech, jego rękopisy i listy, fragmenty największego dzieła "O obrotach sfer niebieskich" itp.

galeria

2 Gazetka i wystawa Mikołaj Kopernik - ZSP Lipie

3 Gazetka i wystawa Mikołaj Kopernik - ZSP Lipie


Poza tym na wystawie zgromadziliśmy książki - biografie Mikołaja, banknoty, monety i znaczki z wizerunkiem wielkiego astronoma. Najstarsze eksponanty pochodziły z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XXw. (moneta z 1969r., banknoty z 1982r., znaczki z 1973r. i 1983r.) i to one cieszyły się największym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczniów.

galeria

10


 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)