Dzień Babci i Dziadka

Drukuj Email
wtorek, 30 stycznia 2018 20:45

W naszej szkole 24 stycznia 2018r.  odbyło się niecodzienne spotkanie z udziałem przemiłych gości. Najmłodsi uczniowie zaprosili ukochane Babcie i najdroższych Dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Olga Michalak, składając gościom mnóstwo gorących życzeń i podziękowań za trud wkładany w wychowanie wnuków. W dalszej części spotkania dzieci zaprezentowały wzruszający program artystyczny. Młodzi artyści zapewnili Dziadków, że ich codzienna troska o najmłodszych członków rodziny jest w pełni doceniona. W trakcie występów dzieci wyraziły wdzięczność za opiekę, wsparcie i bezgraniczną miłość. Piękne słowa wnuków mocno poruszyły zebranych i z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci, zaś żywe rytmy śpiewanych piosenek doskonale ich rozbawiły. Przedszkolaki zaprezentowały dla gości „Jasełka”. Przedstawienie to bardzo podobało się, szczególnie stroje przygotowane przez rodziców. Uzupełnieniem gorących życzeń były własnoręcznie wykonane upominki i słodki poczęstunek. W czasie dzisiejszego spotkania maluchy kolejny raz przekonały się, że zawsze mogą liczyć na ukochaną Babcię i najdroższego Dziadka.


Kochana Babciu, kochany Dziadku!

Z serca życzenia składamy

Dorota Knop

galeria

DZIEN BABCI01

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)