Międzygminne Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Halowej Chłopców Szkół Podstawowych

PDF Drukuj Email
środa, 14 lutego 2018 23:47

W dniu 17 stycznia 2018 roku nasza szkoła była organizatorem Międzygminnych Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Halowej chłopców klas IV-VI szkół podstawowych. W imprezie brało udział 50 zawodników z 5 szkół. Goście to drużyny z Opatowa z opiekunem panią Małgorzatą Desperak , Rębielic Szlacheckich z panią Magdaleną Ślusarczyk, Parzymiech z panią Anną Wieczorek i Iwanowic Dużych z panem Dariuszem Jankowskim oraz gospodarze z panem Bernardem Leszczyńskim, panią Agnieszka Karkos i panią Anną Osiewacz. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z 4 zawodników + bramkarz. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym. O rozstawieniu końcowym miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów. Za wygrany mecz  drużyna otrzymywała 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas VI, V i IV w składzie : bramkarz Antoni Plaminiak, Piotr Świerzy, Patryk Kozielski, Tomasz Rokosa, Przemysław Cisowski, Norbert Mania, Filip Mońka, Marcin Jabłonka, Jan Kuc, Paweł Kiepura, Filip Łosik. Najlepsza okazała się drużyna z Opatowa, która pokonała rywali we wszystkich spotkaniach. Drugie miejsce zajęła drużyna z Lipia, trzecie miejsce drużyna z Parzymiech, czwarte Iwanowice Duże, piąte Rębielice Szlacheckie . Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Podsumowania imprezy dokonała dyrektor szkoły pani Olga Michalak gratulując zwycięzcom i dziękując wszystkim zawodnikom i opiekunom za udział w imprezie.

Mistrzostwa zakończyły się w przyjaznej atmosferze i  duchu sportowej rywalizacji.

Agnieszka Karkos

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)