Wizyta w Rumunii

PDF Drukuj Email
czwartek, 22 lutego 2018 18:23

erasmus-plus-logoW dniach 12-17 lutego 2018r. troje nauczycieli z naszej szkoły udało się do Rumunii w ramach projektu Erasmus+. Mieliśmy możliwość odwiedzenia dwóch szkół partnerkich Școala Gimnazială Nr.10 i Școala Gimnazială Nr.13 w Botoszanach. Uczniowie wraz z dyrekcją i nauczycielami przywitali nas bardzo ciepło. Uczestniczyliśmy w licznych występach, prezentacjach, pokazach tańców, a także zwiedzaliśmy szkoły. Braliśmy również udział w warsztatach, dyskusjach, dzięki którym, z nauczycielami z innych krajów, wymieniliśmy się doświadczeniem w pracy z uczniami. Workshop prowadzony był na zasadzie pracy w grupach. Prowadzący zajęcia z ogromnym zaangażowaniem przekazywali swoją wiedzę, pokazywali nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem technik multimedialnych i uczyli, jak najefektywniej stosować je podczas lekcji. Fantastyczna atmosfera, duża otwartość i entuzjazm gospodarzy sprawiły że czuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Językiem komunikacji był przede wszystkim język angielski, ale wspomagaliśmy się także językiem francuskim, niemieckim a nawet rosyjskim. Rumunia to piękny kraj i wspaniali ludzie. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.
Thank you, Romania for the fantastic time in your wonderful country!

Agata Majdzik

galeria

20180214 095451

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)