XIV Powiatowy Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

PDF Drukuj Email
niedziela, 04 marca 2018 18:14

W dniach 28 lutego i 02 marca 2018r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnymw Lipiu odbył się XIV Powiatowy Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorami turnieju byli: UKS „Jagiełło” Lipie, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu,Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lipiuktóra sfinansowała zakup pucharów i dyplomów, oraz Starostwo Powiatowe w Kłobucku i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku. Nauczyciele ZS-P w Lipiu Bernard Leszczyński, Anna Osiewacz i Agnieszka Karkos zajęli się organizacją i czuwali nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji.

W dwudniowych zawodach, rozgrywanych na pięciu stołach, w 4 kategoriach wiekowych (żak, młodzik, kadet i junior) dla dziewcząt i chłopców wzięło udział 161 zawodników z Lipia, Parzymiechów, Rębielic Szlacheckich,Lindowa, Waleńczowa, Złochowic, Zwierzyńca, Kłobucka, Opatowa i Kuźniczki.

Najliczniej obsadzoną kategorią była kategoria: kadet, w której uczestniczyło 59 zawodników i zawodniczek z terenu Powiatu Kłobuckiego.

Nagrody najlepszym tenisistkom i tenisistom wręczali: dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu mgr Olga Michalak, wice dyrektor mgr Alicja Radek, oraz prezes LZS w Kłobucku p. mgr. Grzegorz Garbaciak.Turniej noworoczny13

galeria

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria żak:

Dziewczęta:

1.Zyna Julia – SP Kuźniczka

2.Bladocha Maja – SP 1 Kłobuck

3.Pawełczak Zuzanna – SP 1 Kłobuck

4.Paruzel Wiktoria – SP Zwierzyniec

                 Chłopcy:

1.Kocot Piotr – SP Rębielice Szlacheckie

2.Mrożek Michał – SP Zwierzyniec

3.Świąć Karol – SP 1 Kłobuck

4.Cer Jan – SP Rębielice Szlacheckie

Kategoria młodzik:

Dziewczęta:

1.Cer Maria – SP Rębielice Szlacheckie

2.Gruca Alicja – SP Waleńczów

3.Wiecha Natalia – SP Zwierzyniec

4.Pasak Nikola – SP Zwierzyniec

             Chłopcy:

1.Paszkiewicz Adrian – SP 1 Kłobuck

2.Przybyłek Radosław – SP 1 Kłobuck

3.Michałowski Maksymilian – SP 1 Kłobuck

4.Łakomy Filip – SP 1 Kłobuck

Kategoria kadet:

Dziewczęta:

1.Rudnik Julia – SP Zwierzyniec

2.Ceglarz Klaudia – SP Zwierzyniec

3.Kałmuk Aleksandra – SP Złochowice

4.Gloc Klaudia – Gimnazjum Opatów

          Chłopcy:

1.Skwarczyński Wiktor – Gimnazjum Kłobuck

2.Żogała Marcin – Gimnazjum Kłobuck

3.Skwarczyński Wiktor – Gimnazjum Kłobuck

4.Kochel Tymoteusz – Gimnazjum Opatów

Kategoria junior:

Dziewczęta:

1.Bąk Weronika – ZS 1 Kłobuck

2.Kilan Natalia – ZS 1 Kłobuck

3.Kluba Iwona – ZS 1 Kłobuck

4.Dądela Katarzyna – ZS 1 Kłobuck

               Chłopcy:

1.Wydmuch Karol – ZS 1 Kłobuck

2.Drzyzga Mateusz – ZS 1 Kłobuck

3.Pawełczak Arkadiusz – ZS 1 Kłobuck

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-



Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)