Wideokonferencja w ramach projektu eTwinning

PDF Drukuj Email
niedziela, 04 marca 2018 18:21

Zusammen lernen wir mehr! - to tutuł kolejnego projektu eTwinning. Tym razem szkołami partnerskimi są szkoły ze Słowenii OŠ Slivnica pri Celju oraz szkoła Kummun koulu 1 - 9, Outokumpu z Finlandii. 1 marca odbyła się pierwsza wideokonferencja. Mimo małych problemów technicznych udało się nam porozmawiać. Uczniowie z Finlandii byli zainteresowani jakie zwierzęta domowe posiadają nasi uczniowie, jakie mają hobby. Oczywiście wszyscy byli także zainteresowani jak długo uczymy się języka niemieckiego, do której klasy chodzimy. Pierwsze bariery językowe zostały przełamane dlatego juz planujemy kolejne spotkanie i pozdrawiamy serdecznie naszych partnerów.

Agata Majdzik


b3b76ccc

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)