PDF Drukuj Email

szlaczek-1337952910

Odkrywcy przygotowali wystawę i gazetkę o polskiej noblistce - najważniejsze i najciekawsze fakty z dzieciństwa, czasów szkolnych i pracy naukowej. Chcąc pokazać świat chemii uczniowie wykonali modele różnych cząsteczek chemicznych, zgromadzili proste naczynia laboratoryjne. Na oknach pojawiły się zdjęcia rentgenowskie. Dlaczego? Już wyjaśniamy. Maria Skłodowska - Curie wykonywała je rannym na wojnie żołnierzom. W tym celu jako jedna z pierwszych kobiet zrobiła prawo jazdy na ciężarówkę by móc jeździć i pomagać ludziom.

galeria

Obraz8

Obraz9

Obraz10

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)