Wyjazd na Targi „ZAWODOWIEC 2018” do Częstochowy

PDF Drukuj Email
wtorek, 27 marca 2018 19:53

W dniu 19 marca 2018r. w ramach działań w zakresie Doradztwa Zawodowego uczniowie klas IIIa i IIIb dotychczasowego gimnazjum oraz klasy VII ZS – P w Lipiu wzięli udział w kolejnej edycji Częstochowskich Targów Szkolnych „ZAWODOWIEC 2018”, które odbyły się w Hali Sportowej Częstochowa. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną częstochowskich szkól technicznych i zawodowych. Wzięli udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów, np.: mini golf, slalom w alkogoglach. Atrakcją okazały się m.in. pokazy taneczne, kulinarne, służb mundurowych oraz z robotyki. Nasi uczniowie chętnie podejmowali indywidualne rozmowy z energicznymi i kreatywnymi uczniami szkół średnich, którzy okazali się najlepszą wizytówką prezentowanej przez siebie placówki. Mieli także okazję do zapoznania się z pełną zaangażowania kadrą nauczycielską.

Odpowiedni wybór szkoły średniej to bardzo ważna decyzja, dlatego wyjazd ten jest kolejnym źródłem informacji dla ucznia, co do wyboru ścieżki edukacyjnej w rozwijaniu pasji i talentów, aby w przyszłości z satysfakcją wykorzystywać swoje predyspozycje zawodowe.

Wychowawcy:

Aleksandra Pawełoszek, IzabelIa Pęcherz, Jadwiga Tronina

galeria

IMG 1349

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)