Warsztaty Wielkanocne

PDF Drukuj Email
wtorek, 27 marca 2018 21:24

26 marca 2018r. instruktorzy EtnoJury przeprowadzili na terenie naszej szkoły Warsztaty Wielkanocne. Zajęcia skierowane były do najmłodszej grupy dzieci i doskonale wprowadzały w świąteczny nastrój. W trakcie spotkania maluchy dowiedziały się, z czego i jak kiedyś wykonywano zabawki. Miały okazję przekonać się, że drewno, siano czy ziarenka fasoli są estetycznym i pięknym materiałem. Dzieci pod okiem doświadczonych trenerów z Żarek robiły niecodzienne zabawki. Motały sianko, malowały drewniane zwierzaki, a przede wszystkim realizowały swoje niezwykłe pomysły. W trakcie pracy przekonały się, że wystarczy do siana dodać trochę kolorowej wstążki, kilka ziaren kukurydzy czy fasoli i już można wyczarować przepiękne ozdoby. Wykonane zabawki zachwycały wszystkich bez wyjątku. Dobra zabawa, mnóstwo śmiechu i niesamowita satysfakcja z wykonanej pracy przekonały dzieci, że w dalekiej przeszłości maluchy też mogły miło spędzać czas. Przygotowane w trakcie warsztatów zwierzątka, stały się pierwszym zwiastunem nadchodzących świąt. Wszystkich naszych uczniów zachęcamy do wykonania eko- zabawki, a maluchom gratulujemy pomysłowości.

Dorota Knop

galeria

Warsztaty wielkanocne2

Warsztaty wielkanocne23

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)