PDF Drukuj Email

szlaczek-1337952910

IMG 5472W Łodzi uczniowie odwiedzili wystawę "Leonardo da Vinci - Energia umysłu", na której zgromadzono ponad 70 eksponatów - modeli, interaktynych instalacji, filmów tematycznie związanych z działalnością Leonarda da Vinci jako naukowca, wynalazcy i inżyniera. Pokazują cały poroces twórczy, od koncepcj, szkicu po powstanie modelu. Leonardo da Vinci najbardziej znany jest jako jeden z największych malarzy wszechczasów. Wystawa pokazuje również jego wielki talen konstruktorski. Jako inżynier stworzył projekty wyprzedzające jego czasy min. opracował koncepcje śmigłowca, czołgu, spadochronu, maszyny do testowania wytrzymałości drutu, podwójnego poszycia burt statku.

galeria

c

IMG 5478

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)