Przez żołądek do serca...

PDF Drukuj Email

Walentynki 

   Walentynki i Tłusty czwartek były okazją do wyśmienitej zabawy. Uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej i I III gimnazjum zaprezentowali skecze, których przewodnim motywem była oczywiście M I Ł O Ś Ć.

Sporą dawkę śmiechu zafundowali publiczności ci, którzy pokazali, jak na przestrzeni wieków i różnych kultur, wyglądały randki i oświadczyny. Najwięcej pozytywnych emocji wzbudziły zaręczyny w starożytnym Egipcie, średniowieczu, współczesności i .... epoce kamienia łupanego. Hitem była również szkolna lista przebojów. Klasowi wykonawcy podbili serca słuchaczy świetnymi coverami znanych piosenek m.in. H. Ordonówny, Kory, M. Jacksona.

Ponadto wszyscy świetnie się bawili w walentynkowym konkursie. Najmłodsi układali serce z puzli, karmili się kisielem, wykonywali makijaż, fryzurę, wiązali krawat itp. Mimo pozornej prostoty, wykonanie zadania sprawiło niektórym uczniom nie lada problem.

Walentynkowe zmagania zakochanych i nie tylko, podsumowaliśmy poczęstunkiem z racji tłustego czwartku. Dla tych, którzy mają rezerwy w żołądku, zorganizowaliśmy konkurs ,,Kto zje więcej pączków?" Emocje sięgały zenitu. Już w trzeciej minucie wyłonił się zwycięzca Sebastian Buła z II b, który zjadł 4 pączki. Na podium stanęli również Karol Pilarz z III a oraz Konrad Hyra kl. I a. Gratulacje!!!!!

Walentynki i Tłusty czwartek zakończyły się pomyślnie, nakarmiliśmy żołądki i pocieszyliśmy zakochane serca.

Samorząd Uczniowski

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)