Ślubowanie klasy I

PDF Drukuj Email
niedziela, 14 października 2018 21:12

Dnia 9 października w naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość, Ślubowanie Uczniów Klasy Pierwszej. Rozpoczęcie nauki jest dla maluchów wielkim przeżyciem, dlatego od dawna przygotowywały się do tego wydarzenia. W tym podniosłym momencie uczniom towarzyszyli Pani Dyrektor Olga Michalak, Pani Wicedyrektor Alicja Radek, nauczyciele, rodzice, starsi koledzy oraz szanowny gość, Pani Wójt Bożena Wieloch. Podczas spotkania najmłodsi uczniowie zaprezentowali piękny program artystyczny. W trakcie występów dzieci udowodniły, że są gotowe do złożenia Ślubowania i w pełni zasługują na przyjęcie do wspólnoty Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu. Po uroczystej przysiędze zostały Pasowane na Uczniów i otrzymały pamiątkowe Dyplomy. Jednak największą niespodzianką dla Pierwszaków były Szkolne Legitymacje, które jednoznacznie potwierdziły ich przynależność do społeczności szkolnej. Bohaterowie dnia otrzymali wiele gorących życzeń oraz mnóstwo upominków. Mamy nadzieję, że każdy dzień w szkole będzie im dostarczał miłych wrażeń, a zdobyta wiedza pozwoli się wszechstronnie rozwijać. Życzymy powodzenia!

„Witaj Pierwsza Klaso!

Szkoła drzwi swe otwiera gościnnie

Szkoła dzisiaj serdecznie Was przyjmie!”


galeria

SLUBOWANIE0190


Dorota Knop

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)