Dzień Edukacji Narodowej

PDF Drukuj Email
wtorek, 16 października 2018 17:55

dzien nauczyciela12 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jest to szczególny dzień, w którym podkreślamy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji. W uroczystości uczestniczyli obecni i emerytowani nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, ich rodzice oraz zaproszeni goście.

Spotkanie rozpoczęły życzenia złożone przez panią dyrektor Olgę Michalak, która podziękowała wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty, a wyróżniającym się pracownikom wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Głos zabrała pani Ewa Brzózka- sekretarz Gminy Lipie, która wystąpiła w imieniu pani wójt Bożeny Wieloch, życząc wszystkim pracownikom szkoły wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej.

Popłynęło również wiele ciepłych i miłych słów w kierunku naszych nauczycieli od Samorządu Uczniowskiego, pani Katarzyny Dobosz, przewodniczącej Rady Rodziców, która w imieniu rodziców wyraziła wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Uczniowie śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Na zakończenie uczniowie wręczyli gościom, nauczycielom i pracownikom obsługi kwiaty.

Agata Majdzik

galeria

IMG 0389

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)