VI Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości

PDF Drukuj Email
wtorek, 20 listopada 2018 23:08

W dniach 13 i 14 listopada 2018 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lipiu zorganizowano po raz kolejny VI Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości - 100 rocznicy. Organizatorami turnieju był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu i działający przy Szkole Podstawowej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Maratończyk”.

         Celem zawodów była popularyzacja postaci patrona Szkoły Podstawowej w Lipiu Marszałka J. Piłsudskiego, upamiętnienie 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, popularyzacja dyscypliny sportowej jaką jest tenis stołowy, promowanie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży poprzez współzawodnictwo sportowe, wyłonienie najlepszego zawodnika i zawodniczki w kilku kategoriach wiekowych, przeciwdziałanie agresji i patologiom społecznym.

          Fundatorami nagród byli: Urząd Gminy Lipie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lipiu, Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Kłobucku.
           W sportowej rywalizacji uczestniczyło 125 zawodniczek i zawodników (75 uczestników -szkoły podstawowe do klasy VI, 50 uczestników- kl.VII, VIII szkoły podstawowe i III- gimnazja) z 6 szkół: Lipie, Rębielice Szlacheckie, Parzymiechy, Lindów, Kuźniczka. Uczestnicy zawodów zaprezentowali wysoki poziom umiejętności technicznych i taktycznych z tenisa stołowego. Turniej odbył się w atmosferze zdrowej, sportowej rywalizacji opartej na zasadach fair play. Nad przebiegiem imprezy czuwali nauczyciele wychowania fizycznego : Agnieszka Karkos, Bernard Leszczyński, Anna Osiewacz. Nagrody w postaci pucharów, medali i dyplomów wręczały: dyrektor i wice-dyrektor ZS-P w Lipiu – panie Olga Michalak i Alicja Radek.

galeria

Wyniki VI Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego
z okazji Narodowego Święta Niepodległości

 

Kat. Dziewczęta SP klas I-II rocznik 2010 i młodsi (skrzatki):

 

1. Matyja Oliwia               SP Lipie

2. Magdalena Kałat          SP Lipie

3. Wilk Julia                    SP Lipie

4. Ferdyn Kaja                 SP Lipie

 

Kat. Chłopcy SP klas I-II rocznik 2010 i młodsi (skrzaty)

 

1. Osiewacz Szymon         -SP Lipie  

2. Heluszka Miłosz           -SP Lipie            

3. Świtalski Piotr               -SP Lipie            

4. Cieśla Kacper                -SP Lipie            

5. Komorowski Bartosz      -SP Lipie            

6. Wydmuch Michał           -SP Lipie            

7. Wester Adam                -SP Lipie            

 

Kat. Dziewczęta SP klas III- IV rocznik 2009-2008 (żaczki):

 

1. Zyna Julia                     -SP Kuźniczka

2. Warzycha Weronika      -SP Lipie             

3. Ladra Judyta                 -SP Lipie             

4. Grondys Anna               -SP Kuźniczka

5. Matyszczak Julia           -SP Lipie

6. Grzelak Zuzanna           -SP Lipie

7.Puchała Natalia             -SP Lipie

8. Komorowska Marta       -SP Lipie

 

Kat. Chłopcy SP klas III-IV rocznik 2009-2008 (żacy):

 

1. Karkos Kacper               -SP Lipie

2. Mońka Filip                     -SP Lipie

3. Zając Tomasz                -SP Lipie

4. Buła Dawid                     -SP Lipie

5. Borecki Jakub                 -SP Lipie

6. Owczarek Bartosz          -SP Lipie

7. Białek Adam                  -SP Lindów

8. Osiewacz Karol              -SP Lipie

 

Kat. Dziewczęta SP klas V-VI rocznik 2007-2006 (młodziczki):

 

1. Mazik Patrycja               -SP Rębielice Szlacheckie

2. Langer Wiktoria             -SP Rębielice Szlacheckie

3. Kiepura Julia                  -SP Lipie

4. Dyngus Julia                   -SP Lipie

5. Droś Roksana                - SP Lipie

6. Hadaś Maja                    -SP Rębielice Szlacheckie

7.Głowa Anna                     -SP Lipie

8. Płuciennik Agata            -SP Lipie

 

Kat. Chłopcy SP klas V-VI rocznik 2007-2006 (młodzicy):

 

1. Zyna Jakub                    -SP Kuźniczka

2. Walas Tobiasz               -SP Rębielice Szlacheckie

3. Kocot Piotr                      -SP Rębielice Szlacheckie

4. Włodarczyk Marcel         -SP Lindów

5. Cer Jan                           -SP Rębielice Szlacheckie

6. Janeczek Adam              -SP Lindów

7. Kozielski Patryk             -SP Lipie

8. Ostrycharz Kacper         -SP Lindów

 

Kat. Dziewczęta kl.VII, VIII SP i Gimnazjum kl. III rocznik 2005- 2003 (kadetki):

 

1.Cer Maria                        -SP Lipie

2. Mazik Izabela                -SP Rębielice Szlacheckie

3. Patocka Wiktoria           -SP Lipie

4. Bujak Katarzyna             -SP Lipie

5. Stasiak Paulina               -SP Lipie

6. Chalińska Olga               -SP Lipie

7. Górka Wiktoria               -SP Lipie

8. Eksner Julia                    -SP Lindów

 

Kat. Chłopcy kl.VII,VIII SP i Gimnazjum kl. III rocznik 2005-2003 (kadeci):

 

1. Kuc Kacper                   -SP Lipie

2. Plaminiak Antoni           -SP Lipie

3. Garbaciak Łukasz         -SP Parzymiechy

4. Sajecki Jakub                -SP Rębielice Szlacheckie

5.Warzycha Tymoteusz    -SP Lipie

6. Włodarczyk Kacper       -SP Lipie

7. Plaminiak Stanisław      -SP Lipie

8. Mrowiec Kamil                -SP Lipie

 

Agnieszka.Karkos

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-



Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)