Międzygminne Mistrzostwa SZS w Mini Piłce Halowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych

PDF Drukuj Email
niedziela, 25 listopada 2018 22:44

W dniu 16 listopada 2018 roku nasza szkoła była organizatorem Międzygminnych Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Halowej SZS dziewcząt i chłopców klas IV-VI szkół podstawowych. W imprezie brało udział 100 zawodników z 8 szkół. Goście to drużyny: Opatów, Rębielice Szlacheckie, Parzymiechy, Iwanowice Duże, Wilkowiecko, Waleńczów, Lindów oraz gospodarze, czyli Lipie. Chłopcy rywalizowali w 2 grupach, dziewczęta grały w 1 grupie. Rozgrywki w grupach odbywały się systemem każdy z każdym. Naszą szkołę w kategorii chłopców reprezentowali uczniowie z klas VI, V i IV w składzie: bramkarz Kamil Buła, Dawid Buła , Patryk Kozielski, Przemysław Cisowski, Norbert Mania, Filip Mońka, Marcin Jabłonka, Kacper Bukalski, Nikodem Antos, Maksymilian Mirowski, Adam Szlązak, Filip Mońka, Jakub Bogacz. Najlepsza wśród chłopców w turnieju okazała się drużyna z Lipia, która pokonała rywali we wszystkich spotkaniach. Drugie miejsce zajęła drużyna z Iwanowic Dużych, trzecie miejsce drużyna z Rębielic Szlacheckich, czwarte Lindów, piąte Parzymiechy, szóste Waleńczów, siódme Wilkowiecko. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas V i VI: Michalak Aleksandra (bramkarka), Płuciennik Agata, Kiepura Julia, Zając Aleksandra, Głowa Anna, Droś Roksana, Dyngus Julia, Juszkiewicz Karolina, Skwara Sandra, Matyszczak Julia. Wśród dziewcząt najlepszą drużyną turnieju okazał się Opatów, drugie miejsce zajęły Rębielice Szlacheckie i trzecie miejsce Lipie. Wszyscy uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem i pasją, starając się wypaść jak najlepiej. Nad całością imprezy czuwali nauczyciele ZS-P w Lipiu: pani Agnieszka Karkos, pan Bernard Leszczyński i pani Anna Osiewacz. Podsumowania imprezy dokonała dyrektor szkoły pani Olga Michalak gratulując zwycięzcom i dziękując wszystkim zawodnikom i opiekunom za udział w imprezie. Mistrzostwa zakończyły się w przyjaznej atmosferze i  duchu sportowej rywalizacji.

Agnieszka Karkos

galeria

PILKA HALOWA1


 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)