Światowy Dzień Pluszowego Misia

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 grudnia 2018 21:33

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły kolejny raz włączyli się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Najmilsza zabawka i niezastąpiony przyjaciel – Miś, swoje święto obchodzi 25 listopada. Nasze maluchy świętowały 27 listopada, a w czasie wspólnej zabawy towarzyszyły im ulubione maskotki. Dzieci miały okazję poznać historię tego miłego święto i opowiedzieć o ogromnej roli swojej przytulanki. Uczniowie z ochotą opisywali przygody książkowych bohaterów i wykonywali portrety pluszowych ulubieńców. Wśród wielu zajęć dzieci znalazły także czas na krótkie spotkanie z filmowymi bohaterami, przypomniały sobie przygody misia Coralgola i misia Uszatka.

Ogromną niespodzianką dla maluchów okazała się wizyta ogromnego pluszowego Misia. W czasie wspólnej zabawy miały możliwość udziału w wielu konkursach, które przygotował Miś. W tym dniu dzieci spotkało wiele atrakcji, jednak niebywałym wydarzeniem okazała się „Miśkowa fotobudka”. Możliwość wykonania pamiątkowej fotografii dostarczyła maluchom wielu miłych przeżyć. Dzień Pluszowego Misia utwierdził wszystkich w przekonaniu, że moda na misie jeszcze długo nie przeminie.

Dorota Knop

galeria

DZIEN MISIA60


 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)