Mikołajkowe spotkanie

PDF Drukuj Email
piątek, 07 grudnia 2018 11:24
mikolaj2W naszej szkole 6 grudnia pojawił się Święty Mikołaj. Ten niezwykły gość odwiedza nas już od wielu lat, dlatego wszyscy uczniowie od samego rana oczekiwali przybycia Mikołaja. Czerwone ubrania dzieci, piękne mikołajkowe czapki i roześmiane buzie przypominały o zbliżającej się niespodziance. Czas oczekiwania na Mikołaja uatrakcyjnili dzieciom członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu, którzy przygotowali dla uczestników spotkania krótką inscenizację. W czasie występów nie brakowało zagadek i świątecznych piosenek. W tak miłym nastroju czas szybko mijał. Wkrótce rozległy się dzwonki, a w drzwiach stanął wyczekiwany gość. Wizyta zakończyła się wręczeniem maluchom upominków oraz pamiątkową fotografią. Dzieci z żalem żegnały Mikołaja, na pocieszenie zostały poczęstowane słodyczami przez przedstawicieli SU. W tej magicznej atmosferze uczniowie uświadomili sobie, że mikołajkowa tradycja, to nie tylko prezenty, ale również gesty, dzięki którym możemy zrobić coś dla innych. Nasi wolontariusze zadbali o to, byśmy także zostali Mikołajami. Mieliśmy okazję uczestniczyć w różnych akcjach niosąc „malutką pomoc” potrzebującym. Pamiętajmy,

Mikołajki mogą być jak z bajki ...

Dla każdego!”

Dorota Knop

galeria

1

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)