Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze

PDF Drukuj Email
piątek, 28 grudnia 2018 21:05

Sznupek zdjęcie18 grudnia 2018 roku o godzinie 10.00 przedszkolaki i uczniowie klas 1 - 3 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lipiu wzięli udział w akcji edukacyjnej „Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze”. 54 dzieci malowało obrazek z wizerunkiem policyjnej maskotki „Sznupka”. Celem akcji było zwiększenie poziomu wiedzy dotyczącej podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci, ocieplenie wizerunku policjanta jako funkcjonariusza publicznego, ustanowienie Rekordu Polski w ilości uczestników biorących udział w akcji. Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwała przedstawicielka Policji z Krzepic dzielnicowa rejonu Gminy Lipie mł. asp. Katarzyna Kasprzak, dyrektor O. Michalak oraz nauczyciele wychowawcy E. Kuc, A. Podgórska, D. Knop, J. Grzyb, i koordynatorzy akcji E. Kukuła i A. Osiewacz.

Po zakończonej akcji przedstawicielka Policji przeprowadziła pogadankę/prelekcję z przedszkolakami i uczniami na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i bezpiecznego zachowania się w drodze do szkoły i ze szkoły oraz na temat bezpiecznego pobytu w szkole.

Anna Osiewacz

galeria

IMG 0421

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)