Wizyta cyrku „Szok”

PDF Drukuj Email
wtorek, 22 stycznia 2019 21:10

Dnia 18.01.2019r. do naszej szkoły przyjechał cyrk „Szok”. Uczniowie oraz przedszkolaki mogli obejrzeć ciekawy program artystyczny. Jak się okazało nazwa odpowiadała rzeczywistości, gdyż dwóch artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność. Wesoły klaun rozśmieszał wszystkie dzieci. Na scenie pojawiły się również tresowane zwierzęta: gołębie i psy. Wszystkim obecnym dopisywał dobry humor, a występ żonglującego klowna skupił uwagę wszystkich obserwatorów. Niektórzy nasi uczniowie mieli możliwość choć na chwilę pojawić się na scenie i spróbować swoich sił w pokazie cyrkowym. Uczniowie podziękowali artystom, za występ gromkimi brawami, a artyści obiecali, że jeszcze nas odwiedzą.

Ewelina Kukuła

galeria

CYRK06


 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)