Dzień Babci i Dziadka

PDF Drukuj Email
wtorek, 22 stycznia 2019 21:14

W naszej szkole 22 stycznia 2019r.  odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Najmłodsi uczniowie, zgodnie z wieloletnią tradycją, zaprosili ukochane Babcie i najdroższych Dziadków na wspólne biesiadowanie. W tym roku uroczystości towarzyszyło hasło „Z Babcią i Dziadkiem na ludowa nutę”. Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Olga Michalak, składając gościom mnóstwo gorących życzeń i podziękowań za trud wkładany w wychowanie wnuków. Wiele miłych słów dla ukochanych Babć i Dziadków skierowała także Pani Ewa Brzózka, reprezentująca Urząd Gminy w Lipiu. W trakcie spotkania dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym nawiązywały do przepięknych polskich tradycji. Młodzi artyści rozpoczęli występy od poloneza, ten przepiękny taniec wprowadził niezwykle podniosłą atmosferę. W dalszej części maluchy odtańczyły krakowiaka i przedstawiły zabawną scenkę z życia ukochanych dziadków. W trakcie uroczystości nie brakowało ludowych melodii, które porywały do śpiewu wszystkich uczestników imprezy. Spotkanie z pewnością zapewniłogości, że ich codzienna troska o najmłodszych członków rodziny jest w pełni doceniona. Słowa wdzięczność za opiekę, wsparcie i bezgraniczną miłość, mocno poruszyły zebranych i na długo pozostaną w ich pamięci. Uzupełnieniem gorących życzeń były własnoręcznie wykonane upominki i słodki poczęstunek. W czasie dzisiejszego spotkania maluchy kolejny raz przekonały się, że zawsze mogą liczyć na ukochaną Babcię i najdroższego Dziadka.

„Kochana Babciu, kochany Dziadku,
dziś Wam przynosimy po jednym kwiatku,
do tego dokładamy serdeczne życzenia,
niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!”

Dorota Knop

galeria

DZIEN BABCI18

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)