XV Powiatowy Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 lutego 2019 20:40

W dniach 07 i 08 lutego 2019r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnymw Lipiu odbył się XV Powiatowy Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorami turnieju byli: UKS „Jagiełło” Lipie, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu,Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lipiuktóra sfinansowała zakup pucharów i dyplomów, oraz Starostwo Powiatowe w Kłobucku i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku.

Nauczyciele ZS-P w Lipiu Bernard Leszczyński, Anna Osiewacz i Agnieszka Karkos zajęli się organizacją i czuwali nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji.

W dwudniowych zawodach, rozgrywanych na sześciu stołach, w 4 kategoriach wiekowych (żak, młodzik, kadet i junior) dla dziewcząt i chłopców wzięło udział 206 zawodników z Lipia, Parzymiechów, Rębielic Szlacheckich, Lindowa, Waleńczowa, Złochowic, Zwierzyńca, Kłobucka, Opatowa i Kuźniczki.

Najliczniej obsadzoną kategorią była kategoria żak, w której uczestniczyło 66 zawodników i zawodniczek z terenu Powiatu Kłobuckiego.

Nagrody najlepszym tenisistkom i tenisistom wręczali: dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu mgr Olga Michalak, wicedyrektor mgr Alicja Radek, oraz prezes LZS w Kłobucku pan mgr. Grzegorz Garbaciak.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria żak:

Dziewczęta:

  1. 1. Zyna Julia – SP Kuźniczka
  2. 2. Ślusarczyk Angelika – SP Zwierzyniec
  3. 3. Gloc Natalia – SP Złochowice
  4. 4. Pawelak Maja – SP Zwierzyniec

Chłopcy:

  1. 1. Radka Igor – SP Złochowice
  2. 2. Wiecha Dawid – SP Zwierzyniec
  3. 3. Mońka Marcel – SP Zwierzyniec
  4. 4. Mońka Filip – SP Lipie

Kategoria młodzik:

Dziewczęta:

  1. 1. Pawełczak Zuzanna – SP 1 Kłobuck
  2. 2. Bladocha Maja – SP 1 Kłobuck
  3. 3. Desperak Kinga – SP Zwierzyniec
  4. 4. Mazik Patrycja – SP Rębielice Szlacheckie

Chłopcy:

  1. 1. Świąć Karol – SP 1 Kłobuck
  2. 2. Włodarczyk Marcel – SP Lindów
  3. 3. Kocot Piotr – SP Rębielice Szlacheckie
  4. 4. Ferdyn Bartosz – SP Zwierzyniec

Kategoria kadet:

Dziewczęta:

  1. 1. Ceglarz Klaudia – SP Zwierzyniec
  2. 2. Gruca Alicja – SP Waleńczów
  3. 3. Cer Maria – SP Rębielice Szlacheckie
  4. 4. Rudnik Julia – SP Zwierzyniec

Chłopcy:

  1. 1. Skwarczyński Wiktor – SP 3 Kłobuck
  2. 2. Przybyłek Radosław – SP 3 Kłobuck
  3. 3. Kuc Kacper – SP Lipie
  4. 4. Drzazga Tomasz SP 3 Kłobuck

Kategoria junior:

Dziewczęta:

  1. 1. Kilan Natalia – ZS 1 Kłobuck
  2. 2. Bąk Weronika – ZS 1 Kłobuck
  3. 3. Kluba Iwona – ZS 1 Kłobuck
  4. 4. Dyngus Natalia – ZS 2 Kłobuck

Chłopcy:

  1. 1. Wydmuch Karol – ZS 1 Kłobuck
  2. 2. Sołtysiak Jan – ZS 1 Kłobuck
  3. 3. Pietrzyca Nikodem – ZS 1 Kłobuck
  4. 4. Kotala Marcin – ZS 1 Kłobuck
 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-



Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)