Informacja

PDF Drukuj Email
wtorek, 26 marca 2019 21:21

Częstochowa, marzec 2019 r.

Dzień Otwarty w IX Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Częstochowie

 Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie IX Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Częstochowie serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty, który odbędzie się w dniu 30 marca 2019 roku w godzinach 930 – 1300.

Dzień Otwarty jest adresowany do: uczniów III klasy gimnazjum, uczniów VIII klasy szkoły podstawowej, ich rodziców i nauczycieli. To okazja do wzięcia udziału w ciekawych zajęciach, bezpośredniej rozmowy z nauczycielami i uczniami oraz do zwiedzenia szkoły. Spotkanie pozwoli poznać zasady rekrutacji i nowe kierunki kształcenia obowiązujące w roku szkolnym 2019/2020 oraz szeroką ofertę kół zainteresowań i organizacji działających w naszej szkole.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida mgr Krzysztof Wachowiak

PLAN DNIA (tutaj)

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)