Dzień Rodziny

PDF Drukuj Email
czwartek, 23 maja 2019 21:13

W naszej szkole 22 maja 2019r. obchodziliśmy Dzień Rodziny. Uroczystości towarzyszyło przepiękne hasło: „ Rodzina – tu wszystko się zaczyna”. Uczestników spotkania powitała pani dyrektor Olga Michalak, która skierowała do Rodziców wiele miłych słów i przekazała najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Dnia Ojca. Wyjątkową niespodzianką zorganizowanej imprezy był koncert muzyków Filharmonii Częstochowskiej, który wprowadził wszystkich w niezwykły nastrój. W trakcie uroczystości także dzieci przedstawiły ciekawy program artystyczny, w którym starały się podziękować za rodzicielski trud. Młodzi artyści zaprezentowali przepiękne tańce europejskie, żywe rytmy budziły zainteresowanie i zachwyt przybyłych gości. Wiele emocji przyniósł również koncert naszych szkolnych wokalistek, ich cudowne głosy wywołały wiele radości i uśmiechu. Uroczystość stała się wspaniałą okazją do wyrażenia ogromnych uczuć, nieśmiałych przeprosin i wielkich podziękowań. Występy wzbudziły wiele miłych wrażeń i głęboko poruszyły ukochane Mamy i najdroższych Ojców. Dzień Rodziny udowodnił, że codzienna troska rodziców jest w pełni doceniana. Słowa wdzięczności za opiekę, wsparcie i bezgraniczną miłość wzruszyły zebranych i na długo pozostaną w ich pamięci. Uzupełnieniem gorących życzeń były własnoręcznie wykonane upominki i słodki poczęstunek. I choć świąteczny nastrój minął, to prosimy:

 

„ Zapamiętajcie Mamo i Tato,

że bardzo dziękujemy

za każdą zimę i każde lato,

za wiosny zapach, barwę jesieni,

a naszej miłości nic nigdy nie zmieni.”

 

Dorota Knop

galeria

DZIEN RODZINY24

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)