Wyjazd integracyjny

PDF Drukuj Email
wtorek, 17 września 2019 20:03

Jaka będzie moja nowa klasa? Czy się w niej odnajdę? Takie pytania często stawiają sobie nowo przyjęci do szkoły uczniowie. Dlatego 12 września wychowawcy kl. 1 - 4 wraz z pedagogiem szkolnym zorganizowali wyjazd o charakterze integracyjno-edukacyjnym do Słonecznego Brzegu w Zawadach. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach, spacerach po lesie, rozgrywkach sportowych. Atmosfera zajęć sprzyjała przeżywaniu pozytywnych emocji i wzajemnemu zbliżaniu się uczniów do nowego środowiska lokalnego. Odbyło się także ognisko z pieczeniem kiełbasek. Spędziliśmy bardzo miło czas z mnóstwem śmiechu i radości przy pysznych upieczonych wypiekach, pachnącej kawie i pysznym soku.

                                                                                                                      Agata Majdzik

galeria

IMG 3826

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)