Międzynarodowy Dzień Kropki

PDF Drukuj Email
wtorek, 17 września 2019 20:13

kropkaW naszej szkole 16 września uczniowie klas I-III uczestniczyli w Międzynarodowym Dniu Kropki. Po raz pierwszy obchodziliśmy to święto, ucząc najmłodszych kreatywności i odwagi. Organizowane tego dnia działania pomagały dzieciom odkryć talenty i poznać swoje mocne strony. Najmłodsi uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem, a kropki na uczniowskich strojach zapowiadały coś niezwykłego. Na początek dzieci poznały bohaterkę książki „The Dot”, dowiedziały się jak mała kropka zmieniła świat Vashti. Następnie uczniowie bawili się w towarzystwie najróżniejszych kropek, wykonywali kropkowane prace plastyczne, szukali kropek w otaczającym nas świecie i próbowali odkodować kropkowe zagadki. Bez wątpienia był to dzień, w którym uczniowie mogli pochwalić się swoimi zdolnościami. Na zakończenie szkolnego święta uczestnicy wykonali wspólnie drzewo talentu, pokazując się z najlepszej strony. Do zabawy włączyły się także pani Dyrektor i pani Wicedyrektor, które przygotowały dla uczestników zadanie i specjalną nagrodę. To był z pewności wspaniały dzień, który uczył kreatywności i odwagi w pokonywaniu trudności.

Dorota Knop

galeria

DZIEN KROPKI31

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)