Wolontariat

PDF Drukuj Email

ROK SZKOLNY 2019/20120

linie91

galeria

Pomagamy Stowarzyszeniu „Z ufnością w Trzecie Tysiąclecie”.IMG 20191018 094130

We wrześniu i w październiku wolontariusze działający w Szkolnym Kole Wolontariatu w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Lipiu zorganizowali akcję charytatywną dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego mieszczącego się przy ul. Michałowskiego Częstochowie. Placówka jest prowadzona przez Stowarzyszenie „Z ufnością w Trzecie Tysiąclecie”. W piątek 18.10.19 roku opiekunowie wraz z ochotnikami przekazali dary od rodziców, uczniów i nauczycieli dla małych pacjentów. Zakład, który wspomogliśmy jest alternatywą dla najmniejszych pacjentów, którzy nie wymagają już hospitalizacji, ale konieczna jest dalsza profesjonalna opieka składająca się na diagnostykę, rehabilitację, całodobową opiekę pielęgniarską oraz lekarską. Placówka sprawuje stacjonarną, całodobową opiekę nad dziećmi, tworząc optymalne warunki rozwoju, zapewniając  wykwalifikowaną kadrę pielęgniarską oraz lekarską. Umieszczane są w niej dzieci od 0 do 3 roku życia.

Bardzo serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!
Monika Mach, Iwona Zdunek, Magdalena Mrugacz
- opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu w ZS-P w Lipiu


linie91 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)