Do hymnu

PDF Drukuj Email
środa, 23 października 2019 09:00

niepodlegla dla hymnu           szkola do hymnu

Bierzemy udział w akcji „Niepodległa do hymnu” oraz "Szkoła do hymnu"

8 listopada 2019r. o godz. 10.00 uczniowie zaprezentują społeczności szkolno – przedszkolnej i zaproszonym gościom montaż słowno – muzyczny, upamiętniający rocznicę odzyskania Niepodległości. To najważniejsze patriotyczne święto uczcimy odśpiewaniem Hymnu. Wszystkich rodziców naszych uczniów i przedszkolaków, pracowników obsługi, administracji, lokalnych instytucji, a także napotkanych przechodniów zapraszamy na godz. 11.00 na plac przed Zespołem Szkolno – Przedszkolnym w Lipiu, gdzie wspólnie ODŚPIEWAMY „MAZURKA DĄBROWSKIEGO”. W ten wyjątkowy dla naszej Ojczyzny dzień zademonstrujemy nasz patriotyzm i radość płynącą z Wolności. Z tej okazji też, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, odwiedzą 96 – letniego kombatanta, mieszkającego w pobliżu szkoły, ppor. w stanie spoczynku Pana Leonarda Mioduszewskiego, który walczył o wolność Ojczyzny.

10 listopada 2019r. o godz. 16.00 odbędą się w naszej szkole Gminne Obchody Święta Niepodległości, podczas których nastąpi uhonorowanie osób i instytucji działających na rzecz rozwoju gminy Lipie, wręczenie Stypendiów Wójta Gminy Lipie. Uroczystość uświetni koncert „Tobie Polsko gramy!”.

11 listopada 2019r. o godz. 11.00 odbędzie się uroczysta msza święta za Ojczyznę, w Kościele pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika, z udziałem dzieci i młodzieży naszego Zespołu. Po mszy uczniowie zaprezentują pokaz multimedialny „Polskie drogi do Niepodległości”.

 

Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie zaśpiewaj hymn!

Pomysłodawcą i koordynatorem akcji „Niepodległa do hymnu” jest Biuro Programu „Niepodległa”.

Olga Michalak

Dyrektor ZS-P w Lipiu

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)